Luke Perry: Oficjalna przyczyna śmierci podana. Jak zmarł?

Luke Perry: Oficjalna przyczyna śmierci podana. Jak zmarł?
Źródło zdjęć: © Forum

15.03.2019 10:13, aktual.: 15.03.2019 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacja o śmierci Luka Perry'ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Aktor zmarł chwilę przed swoim ślubem. Znana jest oficjalna przyczyna śmierci.

Luke Perry zmarł 4 marca. Kilka dni wcześniej doznał udaru mózgu i trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować. Aktor został pochowany we wtorek, 12 marca niedaleko Nashville w stanie Tennessee.

Narzeczona aktora, Wendy Madison Bauer została wymieniona jako jego najbliższa osoba. Zakochani zaręczyli się w sekrecie, a swojego związku nie komentowali w mediach. Niespodziewana śmierć przekreśliła ich ślubne plany. Wesele miało odbyć się w Los Angeles 17 sierpnia tego roku.

Zagraniczne media informują, że w akcie zgonu jako oficjalną przyczynę śmierci Perry'ego podano udar niedokrwienny mózgu.

Śmierć Luke'a Perry'ego była ogromnym ciosem dla najbliższych gwiazdora, jego fanów oraz przyjaciół z branży. Od jakiegoś czasu sporo mówi się o powrocie obsady "Beverly Hills, 90210" na mały ekran. Perry nie zgodził się na udział kontynuacji kultowego tasiemca.

Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także