Zostali rodzicami i od razu rozwód. Łukasz ma nowy pomysł na życie

Oliwia i Łukasz nie są już razem
Oliwia i Łukasz nie są już razem
Źródło zdjęć: © Instagram

04.02.2021 17:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się i pobrali przed kamerami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kilka miesięcy temu urodził im się syn, ale to nie scaliło ich związku. Łukasz po rozstaniu z żoną wrócił do mamy, a teraz rozpoczął nową pracę.

Oliwia i Łukasz byli ulubieńcami widzów czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którą emitowano na początku 2020 r. Para dobrana przez telewizyjnych ekspertów rozstała się, choć jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że idealnie do siebie pasują. A pod koniec maja małżonkowie przywitali na świecie swojego syna Franka.

"Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się" – napisała Oliwia na Instagramie tuż po świętach Bożego Narodzenia.

Dla Łukasza oznaczało to przeprowadzkę. Zanim poszedł na swoje, przez dwa miesiące mieszkał u mamy, która natchnęła go do podjęcia nowej pracy. Łukasz przedstawiał się wcześniej jako doradca handlowy w branży motoryzacyjnej, a teraz ma szansę dorobić w gastronomii.

A dokładnie jako sprzedawca popularnych robotów kuchennych. Łukasz wypróbował urządzenie, kiedy mieszkał u swojej mamy i postanowił sam je reklamować i sprzedawać.

Na Instagramie śledzi go aż 184 tys. osób, więc jest idealnym materiałem na influencera. Obecnie wszystkie nowe wpisy, które publikuje, dotyczą robota kuchennego za ponad 5 tys. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także