Trwa ładowanie...

Łukasz z "Rolnika szuka żony" pochwalił się bratem. Okazał się nim znany aktor

Łukasz Sędrowski, uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony", po raz kolejny zaskoczył widzów. Tym razem ujawnił informację, że jego brat jest znanym serialowym aktorem.

Share
Łukasz z "Rolnik szuka żony"
Łukasz z "Rolnik szuka żony"Źródło: kadr z programu
d3l7j28

Łukasz Sędrowski to uczestnik piątej edycji "Rolnik szuka żony", jednocześnie rolnik, który najdłużej i najczęściej korzysta z rozpoznawalności. Wypowiada się na każdy możliwy temat w śniadaniówce telewizji publicznej. Jest także aktywny na Instagramie, gdzie na bieżąco komentował przebieg siódmego sezonu show. 

W poniedziałek uczestnik "Rolnika szuka żony" zamieścił na swoim InstaStory zdjęcie z serialu “BrzydUla”, na którym widzimy aktora, wcielającego się w postać Bartka Dąbrowskiego. Największe zainteresowanie wzbudził jednak opis na zdjęciu, gdyż okazało się, że znajdujący się tam mężczyzna jest bratem Łukasza Sędrowskiego.

d3l7j28

W 2000 r. Szymon Sędrowski ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Najbardziej zasłynął z roli Zbigniewa Tucholskiego, męża Anny German z serialu "Anna German". Oprócz tego wystąpił w takich produkcjach jak "Sęp", "Tajemnica Westerplatte" czy "Syzyfowe prace".

Instagram
Źródło: Instagram

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3l7j28

Podziel się opinią

Share
d3l7j28
d3l7j28