"Rolnikom nie trzeba dawać". Łukasz z "Rolnik szuka żony" o protestach
Łukasz Sędrowski był jedną z najbarwniejszych postaci 5. edycji "Rolnik szuka żony". I choć od jego występu w programie minęło już kilka lat, to rolnik nie daje o sobie zapomnieć mediom. Ostatnio skomentował protest rolników w Warszawie, w którym nie mógł uczestniczyć, ale popiera go całym sercem.
27.02.2024 | aktual.: 27.02.2024 21:18
Łukasz Sędrowski jest "pełnoetatowym" rolnikiem od 2011 r. Wtedy to przejął gospodarstwo od mamy (ojciec zmarł wcześniej) i stał się jego pełnoprawnym właścicielem. Prezent zmotywował go do jak najszybszego ukończenia zootechniki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
W rozmowie z Plotkiem wyznał, że protesty rolników, które są organizowane nie tylko w całej Polsce, ale i Europie, mają dla niego ogromne znaczenie. - Całym sercem jestem z protestującymi rolnikami i również odczuwam złą sytuację w naszym kraju, w rolnictwie źle się dzieje - powiedział Łukasz.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
- Żądamy trzech i tylko albo aż trzech rozwiązań. Mianowicie: STOP dla Zielonego Ładu w Europie, STOP dla niekontrolowanego przepływu towarów z Ukrainy, STOP odbieraniu ziemi pod uprawę. Nie może eurokrata decydować o produkcji, jaką prowadzi rolnik w swoim własnym gospodarstwie - dodał stanowczo.
Łukasz z "Rolnik szuka żony" chce godnie żyć
Łukasz podkreślił również, że "rolnikom nie trzeba nic dawać", tylko "wystarczy pozwolić im godnie żyć i godnie produkować polską zdrową żywność". - I wierzę w to, że oprócz seksu opłacać się będzie uprawiać rolę, ten kraj będzie jeszcze piękny - zażartował na koniec.
Przypomnijmy, że Łukasz jest kolejnym uczestnikiem "Rolnik szuka żony", który opowiedział się jednoznacznie za protestami. Adam Kraśko z pierwszej edycji i Waldemar z ostatniego sezonu zapowiadali nawet swój udział w blokowaniu Warszawy, które odbyło się w środę 27 lutego.
W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej: