Trwa ładowanie...
d19o64e

Łukasz Nowicki wyrzucił pieczywo na ziemię w programie na żywo. "Chodziło o symbol"

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" zdecydowanie nie przemyślał swojego kroku. Sam zorientował się, że postąpił skandalicznie, ale było już za późno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP2
Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP2 (East News)
d19o64e

Tematem jednego z segmentów porannego show TVP 2 były zdrowe dania z grilla. Ekspertki opowiadały Idzie Nowakowskiej i Łukaszowi Nowickiemu o alternatywach dla mięsa, o warzywach i tofu. W pewnym momencie jedna z nich stwierdziła żartobliwie, że nie rozumie, co podczas rozmowy o zdrowej żywności robi na stole białe pieczywo.

Niesiony chwilą Nowicki podniósł talerz, po czym wyrzucił jego zawartość na ziemię obok. Zobaczcie tę sytuację na wideo:

Ten gest od razu spotkał się z reakcją kobiet: ekspertka zaznaczyła, że wcale nie o to jej chodziło, a Ida ukryła twarz w dłoniach.

d19o64e

Nawet jeśli białe pieczywo nie jest korzystne dla zdrowia, to wciąż marnowanie jedzenia jest bardzo szkodliwą plagą w Polsce. Zwłaszcza gdy tak wielu ludzi, w tym dzieci, cierpi z głodu czy niedożywienia.

Nowicki pewnie już w trakcie wybryku zrozumiał swój błąd, ale było za późno. Próbował się tłumaczyć, że chodziło o symbol i że pieczywo podniesie, ale "mleko się wylało" i niesmak pozostał.

Marek Borowski: "Banki żywności pracują na pełnych obrotach"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19o64e

Podziel się opinią

Share

d19o64e

d19o64e