Trwa ładowanie...
d437g9c

Łukasz Nowicki wyrzucił pieczywo na ziemię w programie na żywo. "Chodziło o symbol"

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" zdecydowanie nie przemyślał swojego kroku. Sam zorientował się, że postąpił skandalicznie, ale było już za późno.
Share
Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP2
Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP2Źródło: East News
d437g9c

Tematem jednego z segmentów porannego show TVP 2 były zdrowe dania z grilla. Ekspertki opowiadały Idzie Nowakowskiej i Łukaszowi Nowickiemu o alternatywach dla mięsa, o warzywach i tofu. W pewnym momencie jedna z nich stwierdziła żartobliwie, że nie rozumie, co podczas rozmowy o zdrowej żywności robi na stole białe pieczywo.

Niesiony chwilą Nowicki podniósł talerz, po czym wyrzucił jego zawartość na ziemię obok. Zobaczcie tę sytuację na wideo:

Ten gest od razu spotkał się z reakcją kobiet: ekspertka zaznaczyła, że wcale nie o to jej chodziło, a Ida ukryła twarz w dłoniach.

d437g9c

Nawet jeśli białe pieczywo nie jest korzystne dla zdrowia, to wciąż marnowanie jedzenia jest bardzo szkodliwą plagą w Polsce. Zwłaszcza gdy tak wielu ludzi, w tym dzieci, cierpi z głodu czy niedożywienia.

Nowicki pewnie już w trakcie wybryku zrozumiał swój błąd, ale było za późno. Próbował się tłumaczyć, że chodziło o symbol i że pieczywo podniesie, ale "mleko się wylało" i niesmak pozostał.

Marek Borowski: "Banki żywności pracują na pełnych obrotach"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d437g9c

Podziel się opinią

Share
d437g9c
d437g9c