Trwa ładowanie...

"Ludzkość: nasza historia": prześledź historię ludzkiej cywilizacji

"Ludzkość: nasza historia": prześledź historię ludzkiej cywilizacjiŹródło: HISTORY | Crime & Investigation Network Polsat
d2ajprg
d2ajprg

Już w styczniu kanał History pokaże 12-godzinny serial zatytułowany "Ludzkość: nasza historia". To największe przedsięwzięcie, w jakie kiedykolwiek zaangażował się kanał History. W każdym odcinku śledzimy rozwój ludzkości - poczynając od pierwszych narzędzi poprzez konstrukcję piramid, narodziny rolnictwa, rewolucję w technologiach wojskowych, przybycie Wikingów do Ameryki, a kończąc na rewolucji przemysłowej i narodzinach współczesnego świata.

"Ludzkość: nasza historia" jest utrzymana w tym samym duchu i tonie, w jakim nakręcono serial „Ameryka: Historia USA” , który odniósł fenomenalny sukces, ale tym razem zrobiono to z jeszcze większym rozmachem. „Ten serial zmieni definicję historii w oczach widzów na całym świecie, sposób jej opowiadania, oglądania, nauczania i doświadczania", powiedziała Nancy Dubuc, President & General Manager, History. „W serialu odwiedzamy każdy zakątek ziemi, aby zaprezentować bohaterską historię człowieka i zbiorową historię nas wszystkich. To dla nas zaszczyt i przywilej móc przedstawić tę historię naszym widzom.”

Historia ludzkości to brutalna walka o przetrwanie. Mieliśmy niewielkie szanse na przeżycie – ponad 99,9% wszystkich gatunków na ziemi wyginęło. Ludziom udało się przetrwać pomimo niesprzyjających okoliczności. Serial próbuje odpowiedzieć na pytanie, co sprawiło, że ludzie stali się dominującym gatunkiem na Ziemi. To historia przetrwania w surowych warunkach panujących na naszej planecie.

d2ajprg

Jane Root opowiada: „Ten projekt przedefiniuje historię, bo prezentuje zupełnie nowy sposób widzenia tego, kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Serial ten na zawsze zmieni nasz sposób pojmowania rzeczywistości. Przyciągniemy zainteresowanie widzów, badając świat nauki i jej wpływ na ludzkość.”

"Ludzkość: nasza historia" to pierwszy serial telewizyjny, który w ambitny sposób przygląda się historii wyścigu ludzkości na przestrzeni wieków, wykorzystując do tego zaskakujące elementy animacji komputerowej oraz dramatyczne rekonstrukcje najważniejszych wydarzeń.

W każdym odcinku ścieżka rozwoju ludzkości jest odkrywana przed widzami za pomocą serii tajemniczych kluczy, poczynając od pierwszych narzędzi poprzez konstrukcję piramid, narodziny rolnictwa, rewolucję w technologiach wojskowych, przybycie Wikingów do Ameryki, a kończąc na rewolucji przemysłowej i narodzinach współczesnego świata. To kronika wydarzeń, które zmieniły historię raz na zawsze, prowadząc nas tam, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Nowy serial będzie śledzić postęp ludzkości ukazując, w jaki sposób pasja, wizja i duch przygody pozwolił nam stworzyć narzędzia i sposób pojmowania świata, umożliwiający nam wyjście poza pierwotne ograniczenia. "Ludzkość: nasza historia" przekracza ramy tradycyjnego pojmowania historii, aby określić decydujące wydarzenia i niespodziewane zwroty, które doprowadziły do największych osiągnięć w dziedzinie technologii, podróży, inżynierii i pomysłów.

(fot. HISTORY | Crime & Investigation Network Polsat )
Źródło: (fot. HISTORY | Crime & Investigation Network Polsat )
(fot. HISTORY | Crime & Investigation Network Polsat )
Źródło: (fot. HISTORY | Crime & Investigation Network Polsat )

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2ajprg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ajprg