"Love Island. Wyspa miłości". Wielki finał już 13 października na antenie Polsatu

"Love Island. Wyspa miłości". Wielki finał już 13 października na antenie Polsatu
Źródło zdjęć: © Facebook.com | pudelek.pl

12.10.2019 13:43, aktual.: 12.10.2019 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Love Island": to było sześć tygodni, które zmieniły myślenie o miłości. Uczucia tych par rodziły się na oczach całej Polski. Został już tylko wielki finał, w którym dowiemy się, która para zdaniem widzów jest najbardziej szczera w swoich uczuciach i zasługuje na zwycięstwo w show oraz 100 tysięcy złotych.

Widzowie za pośrednictwem aplikacji zdecydują, którą z par na Wyspie miłości darzą największą sympatią – Oliwię i Maćka, Mariettę i Franka, a może Sylwię i Mikołaja? Jako pierwszy szansę na wygraną straci duet najmniej lubiany przez użytkowników aplikacji. Z faworytami widzów, najlepszą czwórką programu, Karolina Gilon spotka się na samym końcu, aby przekazać im werdykt, czyli ogłosić zwycięzców pierwszej polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości".

To jednak nie koniec emocji. Zwycięzcy będą musieli wylosować koperty, które prowadząca program ujawni po ogłoszeniu wyników. W jednej jest informacja o wygranej, z drugiej uczestnik dowiaduje się, że nie wygrał nic.

Po otwarciu kopert Karolina zada najważniejsze pytanie programu: Czy wyspiarz z kopertą o wartości 100 tys. zł wybiera miłość czy pieniądze? Jeśli uczestnik wybierze miłość – wygrana jest dzielona na pół. Jeśli natomiast wybierze pieniądze – druga osoba ze zwycięskiej pary opuszcza wyspę miłości bez wygranej. O tym, czy wyspiarzom chodziło o miłość, czy pieniądze dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Dotychczas w edycjach na całym świecie wyspiarz ze zwycięskiej pary zawsze stawiał na miłość, a nagroda była dzielona na pół.

Czy polscy islandersi podtrzymają światowy trend i po raz kolejny miłość okaże się najważniejsza? Czy widzowie dobrze ocenią wyspiarzy i wybiorą tych, którzy stworzyli prawdziwą relację, podpartą szczerymi uczuciami? A może chęć wygrania 100 tysięcy złotych będzie silniejsza od uczuć?

Wielki finał "Love Island. Wyspa miłości" już w niedzielę, 13 października, o 22:15 na antenie Polsatu.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także