Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości". Wielki finał już 13 października na antenie Polsatu

"Love Island": to było sześć tygodni, które zmieniły myślenie o miłości. Uczucia tych par rodziły się na oczach całej Polski. Został już tylko wielki finał, w którym dowiemy się, która para zdaniem widzów jest najbardziej szczera w swoich uczuciach i zasługuje na zwycięstwo w show oraz 100 tysięcy złotych.
Share
"Love Island. Wyspa miłości". Wielki finał już 13 października na antenie Polsatu
"Love Island. Wyspa miłości". Wielki finał już 13 października na antenie PolsatuŹródło: Facebook.com, Fot: pudelek.pl
d7emioi

Widzowie za pośrednictwem aplikacji zdecydują, którą z par na Wyspie miłości darzą największą sympatią – Oliwię i Maćka, Mariettę i Franka, a może Sylwię i Mikołaja? Jako pierwszy szansę na wygraną straci duet najmniej lubiany przez użytkowników aplikacji. Z faworytami widzów, najlepszą czwórką programu, Karolina Gilon spotka się na samym końcu, aby przekazać im werdykt, czyli ogłosić zwycięzców pierwszej polskiej edycji "Love Island. Wyspa miłości".

ZOBACZ TEŻ: Bliźniacy z "Love Island" – jak wyglądali przed laty?

To jednak nie koniec emocji. Zwycięzcy będą musieli wylosować koperty, które prowadząca program ujawni po ogłoszeniu wyników. W jednej jest informacja o wygranej, z drugiej uczestnik dowiaduje się, że nie wygrał nic.

d7emioi

Po otwarciu kopert Karolina zada najważniejsze pytanie programu: Czy wyspiarz z kopertą o wartości 100 tys. zł wybiera miłość czy pieniądze? Jeśli uczestnik wybierze miłość – wygrana jest dzielona na pół. Jeśli natomiast wybierze pieniądze – druga osoba ze zwycięskiej pary opuszcza wyspę miłości bez wygranej. O tym, czy wyspiarzom chodziło o miłość, czy pieniądze dowiemy się już w najbliższą niedzielę. Dotychczas w edycjach na całym świecie wyspiarz ze zwycięskiej pary zawsze stawiał na miłość, a nagroda była dzielona na pół.

Czy polscy islandersi podtrzymają światowy trend i po raz kolejny miłość okaże się najważniejsza? Czy widzowie dobrze ocenią wyspiarzy i wybiorą tych, którzy stworzyli prawdziwą relację, podpartą szczerymi uczuciami? A może chęć wygrania 100 tysięcy złotych będzie silniejsza od uczuć?

Wielki finał "Love Island. Wyspa miłości" już w niedzielę, 13 października, o 22:15 na antenie Polsatu.

d7emioi

Podziel się opinią

Share
d7emioi
d7emioi