Trwa ładowanie...

"Love Island. Wyspa miłości". Wiadomo, ile osób ogląda reality-show

"Love Island. Wyspa miłości" osiągnęło wysoką oglądalność. Nowy program Polsatu ma powód do dumy.

Share
"Love Island. Wyspa miłości". Wiadomo, ile osób ogląda reality-show
Źródło: Materiały prasowe
djm5nvn

Z ustaleń serwisu Wirtualnemedia.pl wynika, że od 3 tygodni emisji średnia widownia nowego reality-show "Love Island. Wyspa miłości" wynosiła 604 tys.

Program Polsatu może pochwalić się dość wysokimi udziałami na rynku telewizyjnym w porównaniu do innych czołowych stacji. Najlepszy wynik osiągnęło TVN, którego udział wynosi 9,64 proc. Kolejne miejsca na podium należą do TVP1 oraz Polsatu..

- "Love Island" notuje genialne wyniki w naszej telewizji internetowej Ipla. Jest to zdecydowanie najchętniej oglądana pozycja programowa w tym serwisie - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat.

djm5nvn

"Love Island. Wyspa miłości" jest reality show przeznaczonym dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzili się uczestnicy, którzy już na samym początku wybierają swojego partnera. Dobrane pary otrzymują specjalne zadania do wykonania. Z programu odpadają osoby wskazane przez widzów, a na ich miejscu pojawią się nowi uczestnicy. W trakcie trwania reality-show doszło już do kilku kontrowersji.

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Gilon zaprasza na "Love Island": "Poznajcie prawdziwych mistrzów flirtowania"

djm5nvn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djm5nvn
djm5nvn