"Love Island. Wyspa miłości": Monika i Paweł opuścili program. Uczestnicy wyrazili swoje niezadowolenie

"Love Island. Wyspa miłości": Monika i Paweł opuścili program. Uczestnicy wyrazili swoje niezadowolenie
Źródło zdjęć: © Facebook.com | pudelek.pl

11.10.2019 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski opuścili "Love Island. Wyspę miłości" zaledwie 2 dni przed samym finałem programu. O ich odejściu zadecydowali pozostali uczestnicy.

"Love Island. Wyspa miłości": Monika i Paweł opuścili program

Monika Kozakiewicz iPaweł Tyburski odeszli z programu "Love Island. Wyspa miłości" zaledwie na kilka dni przed finałem. Co najciekawsze o ich odejściu zadecydowali pozostali uczestnicy, którzy musieli wytypować parę, mająca najmniejszą szansę na udany związek. Ostateczne padło na Monikę i Pawła.

Monika i Paweł nie kryli wzburzenia. Para postanowiła dać upust swoim emocjom. Paweł twierdzi, że reszta uczestników była bardziej zintegrowana ze sobą, dlatego to oni musieli odejść z programu.

– Grupka została. Grupka wybrała. Od początku byli tu wszyscy razem w trójkę i trzymali się solidarnie. Taka jest prawda, ludzie to zobaczą, prosta sprawa – narzekał Paweł.

Zrozpaczona Monika postanowiła dać upust swoim emocjom na swoim profilu na Instagramie.

"Wygraliśmy to! Finał już za nami. To jakieś istne szaleństwo, cudowna przygoda i idealne zakoń
czenie, które jest początkiem czegoś wyjątkowego. Dziękujemy Wam za otwarte oczy, za wsparcie i kibicowanie. Z Pawłem zaczęło się przypadkowo, ale trwa do teraz i nikt nas nie powstrzyma przed walką o dobry klimat! Dzięki Pawłowi zrozumiałam, że byłam często zbyt naiwna i za dobra dla ludzi, którzy są jak bezwzględne hieny. Taki facet w życiu to prawdziwy doradca i ‘zdejmowacz klapek z oczu’. Obiecuję sobie i życzę wszystkim - bądźmy ostrożni na ludzi, których poznajemy i z którymi przebywamy" - napisała Monika na Instagramie.

"Love Island. Wyspa miłości". Finał programu - kto ma szansę na zwycięstwo?

Do finału "Love Island. Wyspa miłości" dostały się 3 pary: Sylwia i Mikołaj, Oliwia i Maciek oraz Marietta i Franek. Każda z par ma szansę na wygranie 100 tysięcy złotych. Zwycięzców wybiorą widzowie i internauci, głosując za pomocą aplikacji mobilnej "Love Island. Wyspa miłości".

Finał "Love Island. Wyspa miłości" już w najbliższą niedzielę, 13 października na antenie Polsatu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także