"Love Island. Wyspa miłości". Mikołaj usunął wszystkie zdjęcia z Sylwią

“Love Island. Wyspa miłości”. Mikołaj usunął wszystkie zdjęcia z Sylwią
“Love Island. Wyspa miłości”. Mikołaj usunął wszystkie zdjęcia z Sylwią
Źródło zdjęć: © Instagram

29.07.2020 10:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niepokojąco wygląda sytuacja pomiędzy zwycięzcami pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". Mikołaj Jędruszczak usunął wszystkie wspólne zdjęcia z Sylwią Madeńską ze swoich kont społecznościowych.

"Love Island" okazał się hitem ostatniej jesiennej ramówki Polsatu. Już za kilka miesięcy zadebiutuje kolejna edycja programu na ekranie stacji. I choć finał 1. sezonu już dawno za nami, widzowie wciąż żywo interesują się tym, co słychać u uczestników. Bohaterowie reality-show wychodzą naprzeciw zaciekawionym fanom i sami dostarczają informacji na swój temat. Jedną z par, która cieszy się największym zainteresowaniem internautów, jest Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Większość fanów programu od początku mocno kibicowała temu duetowi. Znaleźli się jednak i tacy, którzy byli przekonani, że Sylwia i Mikołaj sparowali się jedynie po to, aby wygrać program. Zakochani jednak uparcie zaprzeczali tym rewelacjom i co rusz udowadniali, że między nimi jest prawdziwa chemia.

Sylwia i Mikołaj dalej kontynuowali swoją medialną karierę. Para wystąpiła w pierwszych odcinkach 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", której realizacja została wstrzymana z uwagi na pandemię koronawirusa. Czy zwycięzcy "Love Island. Wyspa miłości" pojawią się jednak w tanecznym show, które ma zostać wznowione jesienią? Niestety, wielu widzów ma wątpliwości. 

Jak się okazało, Mikołaj usunął wszystkie zdjęcia z Sylwią ze swojego profilu na Instagramie. Informacja o ich związku zniknęła także z jego biogramu. Fani twierdzą, że cała sytuacja jest powiązana z niepokojącym wpisem, który pojawił się w niedzielę na InstaStory Mikołaja.

"Dzisiaj mnie nie będzie na Instagramie. Muszę zebrać myśli i się uspokoić. Wczoraj przelała się czara goryczy... Bądźcie wyrozumiali, dziękuję" - napisał enigmatycznie Mikołaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także