Trwa ładowanie...
dfqm1my

"Love Island. Wyspa miłości": Łukasz odpadł z programu. Podziękował widzom za wsparcie

Łukasz Bajorek biorąc udział w show Polsatu, spotkał się ze sporą sympatią widzów. Choć opuścił już program, pozostaje w kontakcie z fanami. W poście na Instagramie podziękował za wsparcie, jakie mu okazali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łukasz podbił serca uczestniczek "Love Island"
Łukasz podbił serca uczestniczek "Love Island" (Materiały prasowe)
dfqm1my

Im bliżej finału w "Love Island", tym większe emocje udzielają się i widzom, i uczestnikom. Program był zapowiadany jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych w ramówce Polsatu na jesień 2019. Format jednak szybko, tak jak za granicą, podbił serca widzów.

Reguły show są jasne – uczestnicy muszą dobrać się w pary, a ci, którzy nie znajdą swojej połówki, odpadają. Trudność polega na tym, że raz w tygodniu uczestnicy są… przeparowywani. Podbojom miłosnym towarzyszą nieskrywane emocje i oczywiście, rosnąca rywalizacja.

Jednym z zapadających w pamięć uczestników był Łukasz. Chociaż szybko zawrócił dziewczynom w głowie, jego przygoda z programem już się skończyła. Niedługo po tym, jak odpadł z show, zamieścił na Instagramie post, w którym zwrócił się do fanów i podziękował im za wsparcie.

"Mimo tego, że nie ma mnie już w programie, człowiek szybko przyzwyczaja się do innego życia i trochę ciężko wrócić do rzeczywistości. Nadal zdarza mi się sprawdzać czy na pewno mam włączony microport czy tez ściągam go do spania, czy pod prysznic. Ale to dopiero trzeci dzień w Polsce, wiec potrzeba troszkę czasu. Staram się z całych sił nadrabiać zaległości w odpowiadaniu na wiadomości, zostało jeszcze sporo ale obiecuje, że odpisze na wszystkie. Dziękuje za wasze wsparcie i przepiękne wiadomości za to ze mogę z wami zrobić sobie zdjęcia, pogadać z wami. Jesteście Wielcy!", napisał.

dfqm1my

Kibicowaliście Łukaszowi? A może kto inny jest waszym faworytem w "Love Island"?

Zobacz wideo: Kim jest lektor z "Love Island"?

dfqm1my

Podziel się opinią

Share
dfqm1my
dfqm1my