"Love Island". Widzowie zażenowani. "Szok. Żal było na to patrzeć"

Kuba podpadł widzom programu "Love Island"
Kuba podpadł widzom programu "Love Island"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | @Piotr Filutowski
Magdalena Sawicka

02.09.2022 16:38, aktual.: 02.09.2022 21:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ulubieńcem widzów z pewnością nie zostanie. Kuba z szóstego sezonu "Love Island" podpadł fanom swoim ostatnim zachowaniem. Chyba zapomniał, że to właśnie oni czasem decydują, kto opuszcza program.

W poniedziałek 29 sierpnia 2022 r. wystartował nowy sezon programu "Love Island". Od tego czasu sporo się wydarzyło, a uczestnicy szóstej edycji randkowego show Polsatu dali się poznać widzom w różnych sytuacjach. Sympatia widzów jest o tyle ważna, że niekiedy to właśnie oni decydują, kto opuszcza willę lub dobierają pary, głosując na swoich ulubieńców w aplikacji.

Najwyraźniej zapomniał o tym Kuba, który już zdążył podpaść fanom "Love Island". Okazało się bowiem, że 22-latek nie jest stały w uczuciach. Pierwszego dnia zapewniał, że zadłużył się w Karolinie i tylko na niej skupiał swoją uwagę. Później dość szybko odnalazł się u boku Wiktorii, z którą zresztą mocno się zbliżył.

W kolejnym przetasowaniu duetów Kuba stworzył parę z nową uczestniczką Pauliną. 22-latek nawet nie udawał, że jest ona w jego typie. - Czy jestem zadowolony z wyboru? Nie za bardzo - stwierdził w pewnym momencie.

Kuba i Wiktoria
Kuba i Wiktoria© Materiały prasowe | @Piotr Filutowski

Kilka minut później uczestnicy się rozeszli i zaczęli grupować w małych zespołach plotkarsko-dyskusyjnych. Paulina postanowiła przysiąść się do panów, aby ich poznać. Kuba zachował się w niejednoznaczny sposób i wykorzystał okazję, aby pozbyć się koleżanki.

- Dobra, wy się poznawajcie, my się poznamy na pewno, mamy dużo czasu na to. Więc rozmawiajcie - powiedział do nowej partnerki.

Ta odzywka nie spodobała się internautom: "Kuba - brak kultury i klasy", "Słabe. Jestem w szoku. Żal było na to patrzeć", "Kuba beznadziejne zachowanie", "Żenada".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także