Trwa ładowanie...
holderName

"Love Island": Sylwia Madeńska trwa w noworocznym postanowieniu. Wygląda świetnie

Postanowienia noworoczne są tym, z czym większość ludzi przegrywa. Choć mamy dobre intencje, często odpuszczamy, zanim na dobre zaczniemy wypełniać nasze cele. Nie wszyscy jednak rezygnują.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Madeńska nie poddała się w wypełnianiu postanowień.
Sylwia Madeńska nie poddała się w wypełnianiu postanowień. (ONS.pl)
holderName

Uczestnicy programu "Love Island" wciąż są na świeczniku. Fani obserwują ich poczynania w sieci. Złośliwi czekają natomiast na to, by móc powiedzieć "a nie mówiłem!", jeśli któraś z relacji nie przetrwa. Ulubieńcy telewidzów nie marnują jednak czasu i poza celebrowaniem uczuć zajmują się swoimi karierami. Sylwia Madeńska już w programie pokazała, że taniec jest jej bliski i zachwyciła pozostałych uczestników pokazem swoich umiejętności. Nie spodziewaliśmy się jednak, że także inny sport pochłonie ją na dobre.

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

Na instagramowym profilu Sylwii pojawiło się zdjęcie z siłowni. Regularne treningi były jej postanowieniem noworocznym. Trzeba przyznać, że Madeńska ma się czym chwalić - trenuje nie tylko swoje ciało, ale też cierpliwość. Jednak to właśnie sylwetka jest tym, na co najbardziej zwracamy uwagę. Ciało Sylwii jest wyraźnie szczuplejsze. Madeńska wygląda świetnie!

holderName

A czy wy także dotrzymujecie noworocznych postanowień?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName