Trwa ładowanie...

"Love Island": Sylwia Madeńska trwa w noworocznym postanowieniu. Wygląda świetnie

Postanowienia noworoczne są tym, z czym większość ludzi przegrywa. Choć mamy dobre intencje, często odpuszczamy, zanim na dobre zaczniemy wypełniać nasze cele. Nie wszyscy jednak rezygnują.

Share
"Love Island": Sylwia Madeńska trwa w noworocznym postanowieniu. Wygląda świetnie
Źródło: ONS.pl
d36fa4a

Uczestnicy programu "Love Island" wciąż są na świeczniku. Fani obserwują ich poczynania w sieci. Złośliwi czekają natomiast na to, by móc powiedzieć "a nie mówiłem!", jeśli któraś z relacji nie przetrwa. Ulubieńcy telewidzów nie marnują jednak czasu i poza celebrowaniem uczuć zajmują się swoimi karierami. Sylwia Madeńska już w programie pokazała, że taniec jest jej bliski i zachwyciła pozostałych uczestników pokazem swoich umiejętności. Nie spodziewaliśmy się jednak, że także inny sport pochłonie ją na dobre.

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

Na instagramowym profilu Sylwii pojawiło się zdjęcie z siłowni. Regularne treningi były jej postanowieniem noworocznym. Trzeba przyznać, że Madeńska ma się czym chwalić - trenuje nie tylko swoje ciało, ale też cierpliwość. Jednak to właśnie sylwetka jest tym, na co najbardziej zwracamy uwagę. Ciało Sylwii jest wyraźnie szczuplejsze. Madeńska wygląda świetnie!

d36fa4a

A czy wy także dotrzymujecie noworocznych postanowień?

d36fa4a

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36fa4a
d36fa4a