Trwa ładowanie...

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ciągle zakochani. "Nie zawsze jest kolorowo"

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zwyciężyli pierwszą polską edycję programu "Love Island". Wygrali nie tylko pieniądze, lecz także miłość. Para zdaje się być w sobie naprawdę zakochana.

Share
Sylwia i Mikołaj z "Love Island" ciągle zakochani. "Nie zawsze jest kolorowo"
Źródło: AKPA
d2exp8h

Pierwsza polska edycja programu "Love Island" odbiła się ogromnym echem. Telewidzowie z zaciekawieniem śledzili życie uczestników w willi, a internauci ochoczo je komentowali. Niemal wszystkie pary, które dotrwały wspólnie do finału, wciąż są razem i wydaje się, że z dnia na dzień stają się przy sobie coraz szczęśliwsi. Tak jest w przypadku zwycięzców programu – Sylwii i Mikołaja.

Sylwia opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcia z Mikołajem i dodała poruszający opis:

"Nie zawsze jest kolorowo. Życie jest pełne wzlotów i upadków. Jesteśmy różni. Niektórzy z nas są mniej lub bardziej tolerancyjni, mniej lub bardziej zasadniczy, mniej lub bardziej empatyczni. Ja jestem osobą mocno empatyczną i często gubi mnie to w tym świecie. Fajnie mieć wtedy bliska osobę obok, która wesprze Cię we wszystkim. Stworzenie relacji w dzisiejszych czasach także nie jest łatwe. Każdy prze do przodu po swoje cele. Nie jest w stanie iść na kompromis dla drugiej strony. Według mnie relacja polega na wzajemnej akceptacji, nie ma ludzi idealnych. Jeżeli wchodzimy w to, akceptujemy plusy i kochamy minusy drugiej połówki. I pamiętajcie, że pracę zawsze zaczynamy od siebie!".

Fanom spodobał się wpis:
"Cieszę się, że potraficie przetrwać gorsze momenty i wspieracie się wzajemnie na każdej płaszczyźnie",
"Wy naprawdę ładnie wyglądacie razem",
"Uważam was za idelaną parę".

Zobacz także: "Love Island. Wyspa miłości": Wyspiarzy odwiedza rodzina!

d2exp8h

Podziel się opinią

Share
d2exp8h
d2exp8h