Trwa ładowanie...

"Love Island": Oliwia komentuje rozstanie z Maćkiem. "Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się"

Oliwia i Maciek, uczestnicy "Love Island", ogłosili rozstanie. Oboje, wzorem internetowych celebrytów, zamieścili na Instagramie oświadczenia, w których wyjaśnili zaistniałą sytuację.

"Love Island": Oliwia komentuje rozstanie z Maćkiem. "Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się"Źródło: Youtube.com
d1495yg
d1495yg

To już pewne. Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk rozstali się. Choć już w "Love Island" niewielu wierzyło w ich miłość i to, że uczucie przetrwa po zakończeniu programu, oni uparcie twierdzili, że ich relacja jest poważna. Niestety, nieustanne kłótnie, mocne charaktery i związek na odległość sprawiły, że drogi uczestników show Polsatu rozeszły się na dobre. Jako pierwszy informację tę potwierdził Maciek. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił krótkie oświadczenie.

ZOBACZ WIDEO: Bliźniacy z "Love Island" - jak wyglądali przed laty?

"Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoją stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani. Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas, a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej!" - czytamy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Po chwili Oliwia również zabrała głos w sprawie.

d1495yg

"Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... Z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i partnera jeszcze bardziej. Tym wszystkim, którzy komentują, że 'miłość się szybko skończyła', wyjaśnię tylko, że czasami dalej się bardzo kocha, a związek niestety się kończy. Nie życzę tego nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, bo to boli najbardziej" - dodała.

Żałujecie, że miłość Oliwii i Maćka się wypaliła? A może uważacie, że uczestnicy niedługo do siebie wrócą, a ich złość to jedynie chwilowy kryzys?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d1495yg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1495yg