"Love Island": Monika i Paweł zakochani po uszy

"Love Island": Monika i Paweł zakochani po uszy
Źródło zdjęć: © Facebook.com | pudelek.pl

19.11.2019 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika i Paweł z "Love Island" to para, której nikt nie dawał większych szans. Ale program skończył się miesiąc temu, a oni nadal są razem. W dodatku składają coraz poważniejsze deklaracje.

Paweł i Monika dość nieoczekiwanie stworzyli związek w "Love Island". Gdy Monika sparowała się z Pawłem, zrobiła to tylko dlatego, że nie mogła wybrać Franka, którego jako pierwsza zaklepała sobie Marietta. Monika rozpaczała przez kilka dni mówiąc wszystkim, jak bardzo kocha Franka. Paweł wspierał ją w trudnych chwilach. I tym sposobem powoli zbliżyli się do siebie.

Ale po kilku dniach pozostali uczestnicy zdecydowali, że Monia i Paweł nie mają szans na stworzenie prawdziwej relacji. W wyniku głosowania para odpadła z programu. Jednak, ku zaskoczeniu wszystkich, nie rozstali się. Dalej się spotykają.

Teraz Monika opublikowała wspólne zdjęcie z Pawłem. Dodała do niego opis: "Moje życie nabrało tempa po wyjściu z programu. Paweł każdego dnia pokazuje mi, że nikt i nic nie jest w stanie przekonać go, że bycie sobą może w jakikolwiek sposób wpłynąć negatywnie na jego życie. Wiem, że jest kontrowersyjną bestią... Decydując się na związek z Pawłem wyznałam mu, że to ja jestem największą ryzykantką, a to on trzyma ster. Odpowiedział, że nie pozwoli wypaść mi za burtę. Także moi drodzy informuję... popłynęliśmy w rejs i żadna góra lodowa nam niestraszna".

Jedna z fanek skomentowała post:
"A tak ryczałaś o Franka".

Na te słowa Monika odpowiedziała: "No też się teraz z tego śmieję".

Jak wam się podoba ta para?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także