Trwa ładowanie...

"Love Island": Monia i Paweł nie chcą spotykać się z innymi uczestnikami programu

Monika i Paweł z "Love Island" odpowiedzieli na pytania swoich fanów. Zdradzili, że nie chcą utrzymywać kontaktu z niektórymi uczestnikami programu.

Share
"Love Island": Monia i Paweł nie chcą spotykać się z innymi uczestnikami programu
Źródło: Facebook.com, Fot: pudelek.pl
d46tidj

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski to jedna z par, które opuściły program "Love Island" na chwilę przed finałem. Współmieszkańcy hiszpańskiej willi uznali, że związek tych dwojga jest fikcją i nie ma szans, aby uczucie przetrwało po powrocie do Polski. Jednak wygląda na to, że para do tej pory jest razem. Monia i Paweł ciągle publikują wspólne zdjęcia i nagrania na Instagramie. Teraz postanowili odpowiedzieć na pytania fanów.

Fani zapytali parę, czy planuje zamieszkać razem.

d46tidj

- Aktualnie myślę, że najlepiej będzie tak, jak jest. Bo jak się pokłócimy, będę chciał mieć gdzie wrócić. Swoje miejsce też mam, nie jestem bezdomny – odpowiedział Paweł.

Zobacz: Bliźniacy z „Love Island” – jak wyglądali przed laty?

Na te słowa zareagowała Monia: - Ale my się nie pokłócimy. Ja sobie nas nie wyobrażam w kłótni.

Padło też pytanie, co sądzą o pozostałych uczestnikach "Love Island", którzy się o nich niepochlebnie wypowiadali w programie.

d46tidj

- Wypowiadali się tak, bo może mieli ku temu powody tam, w willi, ale nie znamy się i w codziennym życiu nie mielibyśmy o czym rozmawiać – odparowała Monika.

"W Mikołaju przeszkadzała ci duża ilość partnerek. Myślisz, że Paweł miał ich mniej?" – brzmiało jedno z pytań skierowanych do Moni.

- Nie, myślę, że miał ich jeszcze więcej – odpowiedziała – ale to nie chodzi o ilość. Każdy ma przeszłość. Ale to, jak o niej opowiadamy, zwłaszcza przy kobietach… Mikołaj przegiął.

Monia powiedziała też, że nie ma kontaktu z Sylwią, która, choć była jej najbliższa w willi, też zagłosowała przeciwko niej: - Miałyśmy się spotkać, ale do tego nie doszło.

Na koniec padło pytanie "Jak długo jeszcze będziecie udawać?". W odpowiedzi para namiętnie się pocałowała.

Czy kibicujecie Monice i Pawłowi?

d46tidj

Podziel się opinią

Share
d46tidj
d46tidj