Mikołaj Jędruszczak wspomina "Love Island": "To były czasy"

Mikołaj Jędruszczak wspomina "Love Island": "To były czasy"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

13.05.2020 02:39, aktual.: 13.05.2020 17:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Love Island. Wyspa miłości" dla większości uczestników okazała się być przygodą życia. Niektórzy poza świetnymi wspomnieniami wynieśli z programu znacznie więcej - odnaleźli prawdziwe uczucie, które trwa do dziś. Jedną z tych osób jest Mikołaj Jędruszczak, który wygrał program wraz z Sylwią Madeńską.

Relacja Sylwii i Mikołaja była jedną z tych najbardziej nieoczekiwanych w show "Love Island. Wyspa miłości". Jej rozkwit przypadł na moment, gdy Madeńska była w trudnej sytuacji. Z jednej strony chciała, by jej znajomość z Bartkiem zmieniła się w coś więcej. Z drugiej zaś nie mogła pogodzić się z upokorzeniem, które zaserwował jej chłopak. To właśnie wtedy, zaskoczyła nie tylko Bartka i pozostałych uczestników, ale też siebie - podczas parowania postawiła na kogoś zupełnie innego. Mikołaj Jędruszczak, bo na niego padło, nie krył zdziwienia. Była to duża niespodzianka, lecz ostatecznie wybór okazał się słuszny.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska są razem do dziś i wydaje się, że ich uczucie rośnie z dnia na dzień. W "Love Island" liczyła się nie tylko miłość, ale i inne relacje. Mikołaj z rozrzewnieniem wspomina znajomość z pozostałymi mężczyznami w willi. "Panowie, to były czasy" - skomentował swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Gdy obserwujemy dalsze losy uczestników programu, uwagę zwraca fakt, że niektórzy zawarli w Hiszpanii prawdziwe przyjaźnie. Myślicie, że Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska również utrzymują bliski kontakt z innymi bohaterami programu?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także