Trwa ładowanie...

Mikołaj Jędruszczak wspomina "Love Island": "To były czasy"

"Love Island. Wyspa miłości" dla większości uczestników okazała się być przygodą życia. Niektórzy poza świetnymi wspomnieniami wynieśli z programu znacznie więcej - odnaleźli prawdziwe uczucie, które trwa do dziś. Jedną z tych osób jest Mikołaj Jędruszczak, który wygrał program wraz z Sylwią Madeńską.

Mikołaj Jędruszczak wspomina "Love Island": "To były czasy"Źródło: Instagram.com
dnsfrjx
dnsfrjx

Relacja Sylwii i Mikołaja była jedną z tych najbardziej nieoczekiwanych w show "Love Island. Wyspa miłości". Jej rozkwit przypadł na moment, gdy Madeńska była w trudnej sytuacji. Z jednej strony chciała, by jej znajomość z Bartkiem zmieniła się w coś więcej. Z drugiej zaś nie mogła pogodzić się z upokorzeniem, które zaserwował jej chłopak. To właśnie wtedy, zaskoczyła nie tylko Bartka i pozostałych uczestników, ale też siebie - podczas parowania postawiła na kogoś zupełnie innego. Mikołaj Jędruszczak, bo na niego padło, nie krył zdziwienia. Była to duża niespodzianka, lecz ostatecznie wybór okazał się słuszny.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska są razem do dziś i wydaje się, że ich uczucie rośnie z dnia na dzień. W "Love Island" liczyła się nie tylko miłość, ale i inne relacje. Mikołaj z rozrzewnieniem wspomina znajomość z pozostałymi mężczyznami w willi. "Panowie, to były czasy" - skomentował swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Gdy obserwujemy dalsze losy uczestników programu, uwagę zwraca fakt, że niektórzy zawarli w Hiszpanii prawdziwe przyjaźnie. Myślicie, że Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska również utrzymują bliski kontakt z innymi bohaterami programu?

Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

dnsfrjx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnsfrjx