Trwa ładowanie...

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" razem spędzają kwarantannę. Bawią się świetnie

Kwarantanna wszystkim coraz mocniej daje się we znaki. Niektórzy jednak okazują się być bardziej kreatywni od innych i wymyślają sobie różne aktywności, które odciągają myśli od złych wiadomości. Sylwia i Mikołaj z "Love Island" postanowili wrócić do czasów dzieciństwa.

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" razem spędzają kwarantannę. Bawią się świetnieŹródło: instagram
d3w66qa
d3w66qa

Pierwsza polska edycja programu "Love Island" odbiła się ogromnym echem. Telewidzowie z zaciekawieniem śledzili życie uczestników w willi, a internauci ochoczo je komentowali. Niestety ze wszystkich par, które dotrwały wspólnie do finału, na tę chwilę w związku pozostali tylko Sylwia i Mikołaj. Wydaje się nawet, że z dnia na dzień stają się przy sobie coraz szczęśliwsi. Madeńska i Jędruszczak razem spędzają trudny okres kwarantanny, ale nie wygląda na to, by się ze sobą nudzili.

Kwarantanna po tak długim czasie każdemu już daje się we znaki i każdy reaguje na nią inaczej. Jedni powoli stają się coraz bardziej sfrustrowani, a inni wymyślają sobie coraz bardziej kreatywne zajęcia. Jeszcze inni, mimo że zamknięci w czterech ścianach, po prostu dobrze się bawią. Na tę ostatnią opcję zdecydowali się właśnie Sylwia i Mikołaj z "Love Island". Para maksymalnie korzysta ze wspólnie spędzonych chwil. Nie tylko oglądają razem filmy, gotują i wypoczywają, ale swoimi aktywnościami wracają również do czasów dzieciństwo. W końcu chyba wszyscy urządzali kiedyś bitwy na poduszki.

A jak Wy radzicie sobie z nadmiarem wolnego czasu?

d3w66qa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w66qa