Trwa ładowanie...
d3w0tpk

Lis przywołuje zawieszenie Racewicz z TVP za lokowanie produktu. Pokazała też zdjęcia Ogórek

Dziennikarka zamieściła zdjęcia kandydatki na prezydenta RP, która chwali się w mediach społecznościowych, jakie marki lubi najchętniej. Przy okazji wytyka Telewizji Polskiej hipokryzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Lis wytyka TVP hipokryzję
Hanna Lis wytyka TVP hipokryzję (Instagram.com, Fot: Instagram)
d3w0tpk

Kilka tygodni temu głośno było o konflikcie TVP i Joanny Racewicz. Władze stacji podjęły decyzję o tym, że dziennikarka zostanie zawieszona, dlatego że na swoim profilu na Instagramie chwaliła się, jaką dietę stosuje. Prezenterka próbowała dojść do porozumienia z pracodawcą, ale niestety, nie przyniosło to efektów. Racewicz złożyła wypowiedzenie i pożegnała się z Telewizją Polską.

Tymczasem Hanna Lis na swoim profilu na Instagramie postanowiła wytknąć TVP hipokryzję. Magdalena Ogórek, która ma program w TVP Info, nieustannie oznacza w mediach społecznościowych marki, z którymi współpracuje, których ubrania nosi lub których produktów używa. Mimo to wciąż jest ulubienicą Jacka Kurskiego.

d3w0tpk

- Przypomnijcie mi: za co Aśka Racewicz straciła pracę w TVP? Było coś o lokowaniu produktu na Instagramie, o ile dobrze kojarzę...? Może @KurskiPL pamięta? To jak to działa? Lepszy sort może? - napisała Lis na Twitterze i zamieściła zdjęcia.

Zgadzacie się z Hanną Lis? Czy Magdalena Ogórek odpowie na zarzuty?

ZOBACZ TAKŻE: Ogórek o pracy w TVP: "Byłam dziennikarką już przed kampanią prezydencką"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3w0tpk

Podziel się opinią

Share
d3w0tpk
d3w0tpk