Linie Oceanic ponownie otwarte

Linie Oceanic ponownie otwarte
Źródło zdjęć: © ABC Network

31.12.2007 20:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od trzech lat przekonujemy się, że LOST: Zagubieni to więcej niż serial. Na koniec roku i początek nowego sezonu twórcy przygotowali kolejny smaczek, który przez kolejny miesiąc będzie powoli ujawniał swoje przeznaczenie.

Po uruchomieniu w internecie serwisu fikcyjnych linii lotniczych Oceanic Airlines w 2004 roku, który informował o katastrofie lotu 815 i odwołaniu pozostałych połączeń pod koniec grudnia 2007 roku ruszyła nowa witryna "Fly Oceanic Air" zapowiadająca wznowienie lotów pasażerskich.

Dzisiaj znaleźć na niej można informację prasową dotyczącą ponownego uruchomienia lotów do m.in. Sydney, Los Angeles, Nowego Jorku czy Portland.

"Cieszymy sie z reaktywacji naszych lotów i jednocześnie przepraszamy naszych lojalnych klientów za niewygody wynikające z tymczasowego zawieszenia naszych usług." dodaje w oświadczeniu prezes spółki, Michael Orteig.

Z czasem na stronie znaleźć będzie można więcej informacji, które mogą pomóc w rozwikłaniu zagadki ZagubionychZagubionych.

Poza tą witryną w internecie przy okazji premier poprzednich serii uruchomiono strony informujące o projekcie Dharma i Alvarze Hanso.

Czwarta seria sagi, która w USA promowana jest nawet w kinach zadebiutuje na kanale ABC w czwartek, 31. stycznia. W specjalnym 2-godzinnym bloku stacja pokaże godzinny odcinek specjalny oraz pierwszy z ośmiu dotychczas wyprodukowanych epizodów nowego sezonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także