Trwa ładowanie...
ycipk-os839s

Lech Wałęsa spotkał się z uczestniczkami "Żon Hollywood"

Były prezydent Polski nie przestaje zaskakiwać. Słynący z aktywności w mediach społecznościowych polityk często publikuje przypadkowo zrobione zdjęcia ze znanymi osobami. Tym razem trafiło na celebrytki z popularnego reality show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niezwykłe spotkanie Lecha Wałęsy z "Żonami Hollywood"
Niezwykłe spotkanie Lecha Wałęsy z "Żonami Hollywood" (Facebook.com)
ycipk-os839s

Piątek,13 kwietnia okazał się szczęśliwy dla trzech uczestniczek programu "Żony Hollywood". Celebrytki spotkały się z Lechem Wałęsą, który od razu pochwalił się wydarzeniem na Facebooku.

- Miłe spotkanie z paniami z programu Żony Hollywood - napisał pod zdjęciami.

Również Kinga Korta opublikowała zdjęcie z legendą "Solidarności". "Jeden z najważniejszych liderów naszych czasów" - napisała.

ycipk-os839s

Co ciekawe, o gwieździe programu TVN jest ostatnio głośno za sprawą jej ciąży. Kobieta zdecydowała się na dziecko w wieku 50 lat. Przyszła mama przyleciała właśnie do Polski na kilka dni i zawitała do telewizji, by opowiedzieć o przygotowaniach do narodzin dziecka.

- Czuję się wspaniale, energia wprost mnie rozpiera – mówiła, goszcząc w "Dzień dobry TVN". W wywiadzie wyjawiła też płeć dziecka i imię, które chcą mu nadać z mężem. Z całą pewnością spotkanie z byłym prezydentem musiało być dla niej niezwykłym przeżyciem.

ycipk-os839s

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-os839s

ycipk-os839s
ycipk-os839s