RozrywkaLaura z "Love Island" o swoim udziale w programie: "Emocje opadły"

Laura z "Love Island" o swoim udziale w programie: "Emocje opadły"

Laura z "Love Island" o swoim udziale w programie: "Emocje opadły"
Laura z "Love Island" o swoim udziale w programie: "Emocje opadły"
Źródło zdjęć: © Instagram

04.04.2021 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaledwie kilka dni temu Laura opuściła program "Love Island". Uczestniczka hitowego show zabrała głos na temat swojego udziału w produkcji Polsatu.

"Love Island" to program, podczas którego widzowie bacznie przyglądają się uczestnikom, którzy szukają miłości. Trzeci sezon reality-show wystartował pod koniec lutego i przyciągnął przed telewizory masę osób. W tej edycji dzieje się naprawdę wiele, a widzom podpadło już kilka osób. Najpierw fanom programu nie spodobało się zachowanie Piotra, które uznano za "toksyczne". Kiedy Stella poinformowała go o swoich uczuciach, ten zdawał się nie przejmować tym, co mówi do niego partnerka.

Jakiś czas temu na świeczniku znalazł się Maciek. Uczestnik kpił w ostatnim odcinku z Laury, która dołączyła do grona uczestniczek po tym, jak Maciek "przywiózł" ją z Casa Amor. Szybko wyszło na jaw, że para nie czuje się najlepiej w swoim towarzystwie, co doprowadziło do sporu. Mężczyzna chciał, by Laura poświęcała mu więcej uwagi. Ona z kolei nie była w stanie uwierzyć, że Maćkowi zależy na tej relacji. Ostatecznie pozostali uczestnicy zdecydowali, że oboje musieli opuścić program.

Pomimo że udział Laury w "Love Island" nie trwał zbyt długo, uczestniczka show dobrze wspomina swój pobyt na wyspie. "Cóż się będę rozpisywać! Emocje opadły. Cudowny czas, ludzie i przygoda. Na mapie życia zaznaczony kolejny etap. Dziękuję wszystkim za wsparcie i za to, że jesteście" - napisała na Instagramie. 

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także