Tak Kurski żegna Krawczyka. Piękne słowa prezesa TVP

Jacek Kurski pożegnał na Twitterze Krzysztofa Krawczyka
Jacek Kurski pożegnał na Twitterze Krzysztofa Krawczyka
Źródło zdjęć: © East News
Grzegorz Kłos

05.04.2021 20:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cała Polska opłakuje śmierć Krzysztofa Krawczyka. Wśród pogrążonych w żałobie są fani, ludzie show-biznesu czy politycy. Na Twitterze zmarłego pożegnał też prezes TVP Jacek Kurski. Zdobył się na piękne słowa.

Krzysztof Krawczyk trafił do łódzkiego szpitala w poniedziałek 5 kwietnia. Wcześniej leczył się w placówce na COVID-19. O chorobie poinformował jego oficjalny profil na Facebooku. To również tam 3 kwietnia wokalista napisał, że wrócił do domu i dochodzi do siebie. Według żony Krawczyka przyczyną śmierci nie był koronawirus, a choroby współistniejące.

W mediach pojawiły się setki wspomnień i wpisów związanych ze zmarłym piosenkarzem. Jedną z osób, która postanowiła pożegnać Krawczyka w sieci, jest Jacek Kurski. Prezes TVP zamieścił na Twitterze wzruszający wpis.

"Krzysztof Krawczyk śpiewa już na żywo Panu Bogu. Wielki artysta, legenda, przykład tego jak walczy się o marzenia" - napisał Jacek Kurski.

Prezes TVP skorzystał też z okazji i poinformował o nagłych zmianach w poniedziałkowej ramówce.

"Zmieniamy ramówkę świąteczną, by oddać hołd artyście: o 21:15 w TVP1 film 'Krzysztof Krawczyk - całe moje życie', po filmie recital K. Krawczyka Sopot 2004. Zapraszamy" – poinformował Kurski.

"Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID-19. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę. Jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich" - pisał Krawczyk.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także