Trwa ładowanie...
19-02-2010 11:43

Kultowe produkcje na antenie TVN7

Share
Kultowe produkcje na antenie TVN7Źródło: TVN
d1e5kce

W ten weekend na ekrany telewizji TVN 7 wracają bohaterowie serialu „Seinfeld” i „Grubszej sprawy”.

Już od 20 lutego, o godzinie 14.25 telewizja TVN 7 rozpocznie emisję „Seinfelda” - jednego z najśmieszniejszych seriali ubiegłego wieku. Niezbitym dowodem na maestrię serialu jest fakt, że w plebiscycie z okazji 50-lecia amerykańskiego magazynu telewizyjnego - TV Guide - „Seinfeld” został okrzyknięty najlepszym programem. Zwyciężył m.in. z „Rodziną Soprano” (miejsce piąte) i „Przyjaciółmi” (miejsce dwudzieste pierwsze).

Jerry jest komikiem, mieszka w Nowym Jorku, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Nie stroni od kobiet, ale... one stronią od niego. Nie bez zasługi są tu przyjaciele komika... Gagi z serialu funkcjonują w świadomości milionów widzów, a sam komik na stałe wpisał się do hollywoodzkiego gwiazdozbioru. „Seinfeld” zadebiutował w 1990 roku w ramówce NBC i utrzymywał niesłabnącą popularność przez dziewięć kolejnych lat. Czwórka bohaterów, przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku, na dobre zagościła w domach widzów. Tak bardzo, że nawet gdy od emisji ostatniego odcinka upłynęło kilka lat, a serial pojawiał się tylko w powtórkach, to i tak w sondażach wymieniano go jako jeden z najpopularniejszych w kategorii komediowej.

Zupełnie innych wrażeń dostarczy widzom serial „Grubsza sprawa”, którego emisja zaczyna się dzień później, 21 lutego, o godzinie 10.00.

d1e5kce

Po długiej walce z nadwagą Mary osiąga wymarzony sukces i sylwetkę, której mogą jej pozazdrościć inne kobiety. Nadal pozbawiona pewności siebie, Mary wdaje się w krótki romans ze swoim byłym mężem. Chociaż dziś szczupła Mary wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś, jednak w głębi duszy nadal nękają ją dawne kompleksy.Mary kiedyś była gruba, ale to już zamierzchła przeszłość.

Dziś jest szczupła i wysportowana a ponadto rozwiedziona. Odmieniona próbuje rozpocząć nowe życie. Okazuje się, że to dość trudne zadanie. Chociaż Mary już jest inna, jej otoczenie postrzega ją jak dawniej i nie chce zmienić swoich przyzwyczajeń. Wszyscy traktują Mary jakby nadal była gruba i zakompleksiona, a to oni sami mają problemy z nadwagą i niską samooceną.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d1e5kce
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e5kce
d1e5kce