Trwa ładowanie...
d4kud26

Rodzina Soprano

Najnowsze informacje
4.4
(7159 głosów)
Oceń:

Zobacz polską stronę serialu Rodzina Soprano Warner Bros.

Niezwykły serial telewizji HBO.

Twórcy postanowili przedstawić i pokazać jeden z ulubionych tematów filmowców - mafię - w zupełnie nowym świetle. Gangsterzy są tu odarci z jakiejkolwiek legendy czy mitu, jednak pozbawieni są także charakterystycznej bezwględności. Rodzina Soprano to po prostu zwykli-niezwykli ludzie - mądrzejsi lub głupsi, lepsi lub gorsi, zmagający się z dorastającymi córkami i synami, zadrosnymi żonami, głupiutkimi kochankami, toksycznymi matkami i ... FBI oczywiście.

W centrum całej historii jest Tony Soprano, brawurowo grany przez Jamesa Gandolfiniego. Tony to twardy mężczyzna, głowa rodziny, sprawny biznesmen i świetny przywódca, ale także pacjent psychoterapeutki, czuły ojciec, nie umiejący okazywać uczuć, niewierny mąż, kochający swoją żonę.

Siłą tego serialu jest połączenie trafnych spostrzeżeń społeczno-obyczajowych ze świetnym aktorstwem (cała obsada doczekała się deszczu nagród na wielu ceremoniach Emmy) i inteligentnym humorem. Wszystko jest tu jednocześnie z przymrużeniem oka i bardzo serio. To idealna i niegłupia propozycja telewizyjna przede wszystkim dla zaciekłych przeciwników seriali, którym podobał się na przykład 'Przystanek Alaska'

Rodzina Soprano
Tytuł oryginalny

Sopranos, The

Gatunek

dramat, kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kud26
d4kud26
d4kud26