Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7

Rodzina Soprano - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-c5xvl7

Zobacz polską stronę serialu Rodzina Soprano Warner Bros.

Niezwykły serial telewizji HBO.

Twórcy postanowili przedstawić i pokazać jeden z ulubionych tematów filmowców - mafię - w zupełnie nowym świetle. Gangsterzy są tu odarci z jakiejkolwiek legendy czy mitu, jednak pozbawieni są także charakterystycznej bezwględności. Rodzina Soprano to po prostu zwykli-niezwykli ludzie - mądrzejsi lub głupsi, lepsi lub gorsi, zmagający się z dorastającymi córkami i synami, zadrosnymi żonami, głupiutkimi kochankami, toksycznymi matkami i ... FBI oczywiście.

W centrum całej historii jest Tony Soprano, brawurowo grany przez Jamesa Gandolfiniego. Tony to twardy mężczyzna, głowa rodziny, sprawny biznesmen i świetny przywódca, ale także pacjent psychoterapeutki, czuły ojciec, nie umiejący okazywać uczuć, niewierny mąż, kochający swoją żonę.

Siłą tego serialu jest połączenie trafnych spostrzeżeń społeczno-obyczajowych ze świetnym aktorstwem (cała obsada doczekała się deszczu nagród na wielu ceremoniach Emmy) i inteligentnym humorem. Wszystko jest tu jednocześnie z przymrużeniem oka i bardzo serio. To idealna i niegłupia propozycja telewizyjna przede wszystkim dla zaciekłych przeciwników seriali, którym podobał się na przykład 'Przystanek Alaska'

Tytuł oryginalny

Sopranos, The

Gatunek

dramat, kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Lady GaGa (dziewczyna na basenie - gościnnie)

Dominic Chianese

Steven Van Zandt

Robert Iler

Edie Falco

Tony Sirico

Michael Imperioli

Lorraine Bracco

James Gandolfini

Joey Perillo (John Stefano)

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7