Trwa ładowanie...
d26yiqy

Te seriale się nie starzeją – wybraliśmy 3 hity, które możesz obejrzeć legalnie

"Seks w wielkim mieście", "Rodzina Soprano" czy "Teoria wielkiego podrywu" to serialowe hity, które stały się niesamowicie rozpoznawalne na całym świecie. Warto do nich wrócić, bo teraz można je oglądać za darmo nawet przez cały miesiąc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Seks w wielkim mieście" to jeden z najbardziej znanych seriali
"Seks w wielkim mieście" to jeden z najbardziej znanych seriali (Materiały prasowe)
d26yiqy

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście Youtube.com
Seks w wielkim mieście (Youtube.com)

Serial "Seks w wielkim mieście" należy do kanonu telewizyjnych tasiemców, który zaznaczył swoje miejsce we współczesnej popkulturze. Wedle wielu opinii przyczynił się do rewolucji seksualnej na przełomie wieków, jednak z biegiem lat przeobraził się też w swoistą "tubę" tradycyjnej, baśniowej kultury, w której odwzajemniona miłość odgrywa bardzo ważną rolę w życiu kobiety. Perypetie Carrie Bradshaw (w tej roli Sarah Jessica Parker) oraz jej przyjaciółek, będących niezależnymi singielkami odnoszącymi zawodowe sukcesy, śledziły miliony ludzi nie tylko w samych Stanach Zjednoczonych, ale również w ponad 200 krajach na świecie, w tym w Polsce. Pierwszy odcinek serialu zawitał na szklane ekrany 6 czerwca 1998. Aż trudno uwierzyć, że niedawno skończył 20 lat.

d26yiqy

Rodzina Soprano

Rodzina Soprano Materiały prasowe
Rodzina Soprano (Materiały prasowe)

Bijący rekordy popularności amerykański serial "Rodzina Soprano" pierwszy raz pojawił się na szklanych ekranach w styczniu 1999 roku. Tytuł ten opowiada o losach mafijnej rodziny, której głowa, Tony Soprano (James Gandolfini), boryka się z życiowymi trudnościami, próbując pogodzić obowiązki ojca rodziny z powinnościami bossa mafii. Serial doczekał się 6 sezonów i zyskał uznanie nie tylko publiczności, ale też krytyków, którzy docenili nowatorskie podejście twórców do tematyki przestępczości. "Rodzina Soprano" zdobyła 51 nagród oraz 174 nominacje.

Teoria wielkiego podrywu

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

"Teoria wielkiego podrywu" pojawiła się po raz pierwszy we wrześniu 2007 roku i stała się jednym z najbardziej lubianych seriali komediowych ostatnich lat. Tytuł ten opowiada o typowych geniuszach-geekach, dla których nauki ścisłe nie mają tajemnic, a relacje międzyludzkie (w tym z kobietami) – wręcz przeciwnie. Przerysowane, stereotypowe postaci, masa gagów oraz humor – zarówno inteligentny, jak i prosty, a czasami wręcz sprośny – sprawiają, że serial ten jest idealnym wyborem na wolny wieczór po ciężkim dniu w pracy. "Teoria wielkiego podrywu" ma już 12 sezonów i trwa nadal.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy