Kultowe filmy w wigilijny wieczór w TV. Zabraknie ulubionych seriali

Kultowe filmy w wigilijny wieczór w TV. Zabraknie ulubionych seriali
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

24.12.2018 07:39, aktual.: 24.12.2018 08:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W programie telewizyjnym pojawiło się sporo zmian. Widzowie będą mieli w czym wybierać.

Święta to wyjątkowy czas i niemal wszystkie stacje telewizyjne w tym okresie zmieniają swój program. Jak będzie w tym roku? TVP1 24 grudnia wyemituje tak jak zawsze show "Jaka to melodia?", a potem "Teleexpress". Po południu widzowie będą mogli obejrzeć koncert kolęd "Wśród nocnej ciszy", który zacznie się już o 17:30. O 19:30 klasyczne pojawią się "Wiadomości", a zaraz po nich orędzie prymasa Polski arcybiskupa Wojciecha Polaka.

O 20:30 rozpocznie się kolejny koncert kolęd i pastorałek. Tuż po nim transmisja pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie.

TVP2 natomiast wyemituje "Familiadę", a następnie "Koło Fortuny". O 15:20 widzowie będą mogli posłuchać kolęd. W dalszej części dnia pojawią się dwa świąteczne filmy dla całej rodziny: "Latający renifer" i "Miłość w Laponii". O 20:10 natomiast będziemy mogli obejrzeć hitowy komediodramat "Nietykalni".

Co zaproponowała stacja Polsat? Od rana do popołudnia emitowane będą filmy familijne: "Król Lew II: Czas Simby", "Święty Mikołaj III: Uciekający Mikołaj", "Kung Fu Panda: Święta, święta i Po", "Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna", "Madagwiazda" i "Pada Shrek". O godzinie 13:45 rozpocznie się koncert kolęd z Fundacją Polsat. Zaraz po nim widzowie zobaczą kolędowanie w Krakowie, a potem na Jasnej Górze. Dla fanów muzyki disco-polo o 19:40 pojawi się program "Święta z Disco Polo Music", a zaraz po nim (20:05) wielki hit świąteczny, czyli "Kevin sam w domu".

TVN w pierwszej połowie dnia zachowa klasyczny rozkład programowy. Rano widzowie będą mogli się zrelaksować przy "Dzień Dobry TVN", a potem zostaną wyemitowane paradokumenty takie jak "Ukryta prawda", "Szpital", "Szkoła", "19+". Wieczorem po "Faktach" i programie "Uwaga" będzie można obejrzeć hitową polską komedię "Listy do M.".

W wigilijny wieczór Polacy nie zobaczą swoich ulubionych seriali.

A co widzom proponuje Telewizja WP? O 14:00 stacja przypomni wesele Meghan Markle i księcia Harry'ego. Godzinę później "Hot Lista OPEN.FM". Natomiast od 16:00 do 17:55 gratka dla wszystkich fanów kabaretu. Wieczorem stacja proponuje dwa filmy familijne: "Gwiazdka w śnieżnej kuli" i "Chłopak pod choinkę".

Na co się skusicie w wigilijny wieczór?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także