Trwa ładowanie...

Kulisy pracy z Anną Muchą przy "Dance, Dance, Dance". "Ma charakterek"

Anna Mucha to nowa jurorka w tanecznym show TVP. "Ania ma charakterek i tego nie da się ukryć" - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską osoba związana z "Dance, Dance, Dance".

Kulisy pracy z Anną Muchą przy "Dance, Dance, Dance". "Ma charakterek"Źródło: Instagram.com
d1cv0r7
d1cv0r7

Anna Mucha dołączyła do jurorów "Dance, Dance, Dance". Aktorka zastąpiła na tym miejscu Ewę Chodakowską. Już od pierwszego odcinka celebrytka wywołała spore zamieszanie.

Najpierw nie zgodziła się z Idą Nowakowską w sprawie ocen, a później skrytykowała Kasię Stankiewicz i jej zaangażowanie w pracę. Wokalistka nie pozostała dłużna i mocno odpowiedziała aktorce słowami: "śmiało, możesz sobie poużywać".

Anna Mucha w przeciwieństwie do Ewy Chodakowskiej jest wyrazista i nie boi się mówić, co jej się nie podoba.

ZOBACZ: Anna Mucha skrytykowała Kasię Stankiewicz. Odpowiedziała: "Możesz sobie poużywać"

W premierowym odcinku "Dance, Dance, Dance" jasno i wyraźnie podkreślała, że nie obchodzą ją wytańczone poprawnie kroki, a emocje i historia.

d1cv0r7

Wydawałoby się, że Anna Mucha jest równie zadziorna, kiedy zgasną światła i zostaną wyłączone kamery. Ale jak udało nam się dowiedzieć, aktorka to idealna współpracownica.

- Ania ma charakterek i tego nie da się ukryć. Natomiast, jeśli chodzi o współpracę na planie, to nie można narzekać. Zawsze jest punktualna, nie marudzi, nie mówi, że czegoś nie zrobi, bo ma taki kaprys - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską osoba związana z show.

Okazuje się, że dla Anny Muchy nie są też problemem zdjęcia do późna.

- Wie, że ma do wykonania pracę i robi to. Zawsze służy radą uczestnikom i jest z nimi w dobrym kontakcie - dodaje informatorka.

Od lat Anna Mucha uchodzi za jedną z najbardziej profesjonalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Nie bez powodu też swego czasu reklamodawcy zgłaszali się do niej tłumnie i proponowali jej współpracę. Aktorka wie, jak sprzedać produkt i jak o nim opowiadać.

Do "Dance, Dance, Dance" wniosła dużo pazura, a jednocześnie szanuje czas i pracę innych. Oglądacie show?

d1cv0r7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cv0r7