Trwa ładowanie...
d2aeswi

Anna Mucha skrytykowała Kasię Stankiewicz. Odpowiedziała: "Możesz sobie poużywać"

Rusza drugi sezon "Dance, dance, dance". Anna Mucha to wyjątkowo charakterna jurorka, która nie oszczędziła Kasi Stankiewicz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha
Anna Mucha (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News)
d2aeswi

Kiedy w zeszłym sezonie Telewizja Polska wyemitowała "Dance, dance, dance", widzowie natychmiast pokochali to show. Gwiazdy wraz ze swoimi tanecznymi partnerami odtwarzają znane wideoklipy. Następnie są oceniani przez jurorów, a z odcinka na odcinek poprzeczka stawiana jest coraz wyżej.

Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na realizację drugiego sezonu formatu. W tej edycji widzowie będą mogli zobaczyć między innymi zmagania Kasi Stankiewicz i jej siostry. Poza tym do jury dołączyła nowa jurorka, Anna Mucha, która zastąpiła Ewę Chodakowską.

ZOBACZ: Ida Nowakowska o konflikcie z Anną Muchą. "Anna, nie Ania"

Już w pierwszym odcinku widzowie będą świadkami ostrej wymiany zdań między Muchą a Stankiewicz.

d2aeswi

- Chciałabym wiedzieć, po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty - powiedziała Anna Mucha po występie wokalistki.

Przeczytaj: Anna Mucha i Ida Nowakowska nie mogą dojść do porozumienia. Między nimi iskrzy!

Piosenkarka nie pozostała dłużna i postanowiła odpowiedzieć.

- Lubię to, co z moim ciałem robi taniec oraz mam do siebie potężny dystans i lubię śmiać się z siebie. Od tańca nie zależy moje życie. Wkładam w to strasznie dużo pracy, ale nie jestem w stanie pokonać pewnych rzeczy, więc śmiało możesz sobie poużywać.

Trzeba przyznać, że ta wymiana zdań nie należała do najprzyjemniejszych. Czy to wpłynie na dalsze relacje gwiazd?

d2aeswi

Podziel się opinią

Share

d2aeswi

d2aeswi