Rozrywka"Kuchenne rewolucje": mąż Magdy Gessler gościem specjalnym. Tego jeszcze nie było

"Kuchenne rewolucje": mąż Magdy Gessler gościem specjalnym. Tego jeszcze nie było

Ukochany Magdy Gessler w "Kuchennych rewolucjach"
Ukochany Magdy Gessler w "Kuchennych rewolucjach"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.09.2020 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler tradycyjnie, jak przy każdej rewolucji, po kilku tygodniach sprawdziła efekty zmian w lokalu. Tym razem nie robiła tego sama. Jej ukochany miał okazję ocenić nie tylko dania, ale i metamorfozę, którą restauracja przeszła pod jej ręką.

W ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji" nie brakowało emocji. Była frustracja Gessler, latały ścierki, leciały łzy, ale… znalazł się też happy end. Lokal przeszedł imponującą metamorfozę, a bohaterowie, z drobną pomocą restauratorki się zaręczyli.

Mimo burzliwych wydarzeń dało się odczuć, że miłość wisi w powietrzu. I to nie tylko ze względu na uczuciową historię właścicieli lokalu. Jednym z gości restauracji był… mieszkający na co dzień w Kanadzie ukochany Magdy Gessler. Można śmiało stwierdzić, że takiej sytuacji w "Kuchennych rewolucjach" jeszcze nie było.

Mąż restauratorki w pewnym sensie wszedł w jej rolę i ocenił całą rewolucję. – Jedna z najlepszych, jakie jadłem w Polsce – zachwalał przed kamerami pizzę, którą miał okazję skosztować w małej restauracji w Płońsku.

- Robicie bardzo smacznie, moje nowości akceptujecie w lotny sposób. Bardzo wam dziękuję - skomentowała rozemocjonowana Gessler. Sama restauratorka przyznała w mediach społecznościowych, że był to odcinek wyjątkowy z wielu względów. Kręcony jeszcze przed pandemią, w związku z czym ukochanemu udało się towarzyszyć jej na planie. Oglądaliście ten odcinek?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także