Trwa ładowanie...

"Kuchenne rewolucje": Gessler nie miała łatwo. Poszła na całość

Magda Gessler w nowym odcinku "Kuchennych rewolucji" zmieniła nazwę lokalu, wystrój i menu. Wybiła też kilka szyb.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Kuchenne rewolucje": Gessler nie miała łatwo. Poszła na całośćŹródło: Facebook.com
d32uc9t
d32uc9t

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" został nakręcony w Słupi. Magda Gessler odwiedziła restaurację "Hacjenda". Właściciel kiedyś nie narzekał na brak klientów. Gośćmi lokalu były też znane osobowości takie jak Cezary Pazura czy zespół Kult. Niestety, dobra passa w końcu się skończyła. Obok wybudowano obwodnicę i według właściciela to jest powodem niepowodzeń restauracji.

- Brak produktów, ciągła zmiana karty - mówił o problemach lokalu jedna z kelnerek.

ZOBACZ: Gessler: "Nie czuję się popularna"

Zdarzały się dni, kiedy Mirosław i Kalina nie otwierali restauracji, ponieważ ich zdaniem, "nie ma dla kogo". W końcu właściciel zdecydował poprosić o pomoc Magdę Gessler.

d32uc9t

Gwiazda zamówiła pierogi z kaczką, które jej zdaniem były całkiem smaczne. Jako drugą potrawę podano Gessler pierś z kaczki z pampuchami i buraczkami.

- Buraczki wyglądają nieapetycznie. Kaczka jest przepyszna - oceniła restauratorka, wypluwając część dania do serwetki.

Na końcu Magda Gessler spróbowała sałatki z kaczką. Niestety, brak sosu sprawił, że danie od razu zostało zdyskwalifikowane.

d32uc9t

"Kuchenne rewolucje" w Słupi

Drugiego dnia rewolucji Gessler wzięła sprawy w swoje ręce. Na początek wyjęła młotek i wybiła kilka szyb, ponieważ w lokalu było zbyt duszno. Restauratorka porozmawiała też z ekipą i sprawdziła czystość w kuchni.

W dalszym etapie rewolucji Gessler wymyśliła nową nazwę dla restauracji - "Karczma Żółtodzioby". Obsługa i właściciel pozbyli się też neonowych zasłon i kiczowatych obrusów. Tradycyjne odbyła sę także zabawa integracyjna. Ekipa dobrała się w pary. Ich zadaniem było wzajemne sportretowanie się.

Właściciel nie podzielał entuzjazmu wszystkich zaangażowanych w rewolucję. Cały czas był obrażony i niezadowolony z tego, co dzieje się w jego lokalu. W pierwszej chwili zmiany wprowadzone w lokalu nie przypadły mu do gustu.

Na finałowej kolacji goście mogli spróbować rosołu z kaczki, pierogów ze śliwkami i kaczką, a także faszerowaną kaczkę z buraczkami i pampuchami.

d32uc9t

Jak zawsze restauratorka powróciła po kilku tygodniach, aby sprawić, jak właściciele sobie radzą. Zamówione dania spełniły jej oczekiwania, co oznacza, że rewolucja udała się.

- Stał się cud - wyznał właściciel.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d32uc9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32uc9t