RozrywkaKuba z "Hotelu Paradise" opowiedział o wypadku. Otarł się o śmierć

Kuba z "Hotelu Paradise" opowiedział o wypadku. Otarł się o śmierć

Kuba opowiedział o wypadku z dzieciństwa
Kuba opowiedział o wypadku z dzieciństwa
Źródło zdjęć: © Instagram
Karolina Stankiewicz

04.04.2022 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z uczestników najnowszej edycji "Hotelu Paradise" podzielił się historią sprzed lat. Jako dziecko wpadł do studni. "Złapałem się w ostatniej chwili", mówił.

Kuba jest uczestnikiem nowej, piątej edycji programu "Hotel Paradise". Po wejściu do programu był w parze z Mariką, z którą, jak się zdawało, połączyło go coś więcej niż przyjaźń. Jednak gdy Marika odpadła, Kuba szybko związał się z nową uczestniczką Oliwią, z którą również nawiązał dość intymne relacje. Po kilku dniach jednak coś się zaczęło psuć. Kuba nie okazuje Oliwii takiego zainteresowania, jakiego ona by oczekiwała. On sam z kolei najwidoczniej zbliżył się do Wiktorii, która po porzuceniu przez Kaspra stworzyła parę z Michałem.

W ostatnim odcinku Klaudia postanowiła skorzystać ze swoich umiejętności, by zanimować kolegów z programu. Urządziła zajęcia z wodnego aerobiku.

Podczas zabawy Wiktoria zauważyła, że Kuba ma sporo blizn na ciele. Gdy smarowała go olejkiem do opalania, zapytała o bliznę na brzuchu.

- Wpadłem do studni, jak byłem mały. Przeskakiwałem kwiatek i tam była stara studnia. Wystawały deski porośnięte mchem. Uderzyłem żebrami o betonową osłonę i złapałem się w ostatniej chwili. Gdybym wpadł, to już pewnie nie wyszedłbym stamtąd – odpowiedział Kuba.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także