RozrywkaImpreza w "Hotelu Paradise" wymknęła się spod kontroli. W sieci burza

Impreza w "Hotelu Paradise" wymknęła się spod kontroli. W sieci burza

Impreza w "Hotelu Paradise" wymknęła się spod kontroli
Impreza w "Hotelu Paradise" wymknęła się spod kontroli
Źródło zdjęć: © Kadr z programu | x

30.03.2022 12:53, aktual.: 30.03.2022 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Hotel Paradise", jak widać, nie traci na popularności. TVN7 nadaje kolejną już edycję reality show. Atrakcyjni ludzie znów szukają rozrywki w bajecznym zakątku świata, ale tym razem najwyraźniej zabawa wymknęła się spod kontroli. Widzom nie podoba się to, co zobaczyli.

"Hotel Paradise" doczekał się 5. edycji. Jak widać, wciąż nie brakuje chętnych do udziału, ani tych, którzy chcą oglądać rajskie przygody atrakcyjnych uczestników. Obecna seria jest dość intensywnie komentowana w sieci i określana jako ta, w której naprawdę sporo się dzieje.

W programie nie brakuje żartów, podrywów, dram i imprez – słowem wszystkiego, czego widzowie szukają w tego typu produkcjach. Jak się okazuje, pomiędzy uczestnikami kiełkuje romantyczna znajomość. Nie samymi romansami jednak człowiek żyje.

Uczestnicy show zorganizowali sobie w ostatnim odcinku imprezę, która, delikatnie mówiąc, wymknęła się spod kontroli. Wielu widzów wskazuje, że mieszkańców hotelu za bardzo "poniósł melanż". W komentarzach na Instagramie rozpętała się burza, choć szybko okazało się, że widzowie mają różne spojrzenie na to, co wydarzyło się w show.

"Dać im alkohol i już im odwala"; "Czemu żenada? Młodzi są, to się bawią. Co mają robić? W karty kuźwa grać? Niech korzystają z życia, póki mogą. Będą mieć piękne wspomnienia"; "Takie zabawy rozluźniają atmosferę. Są młodzi, to się bawią. Kto nie szalał po alkoholu, niech rzuci kamieniem" – piszą w wyraźnie gorącej dyskusji. A wy co sądzicie? Oglądacie "Hotel Paradise"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (112)
Zobacz także