Kuba Wojewódzki z partnerką w łóżku. Internauci: "Ile ona ma lat?"

Kuba Wojewódzki nie chce zdradzić tożsamości swojej partnerki
Kuba Wojewódzki nie chce zdradzić tożsamości swojej partnerki
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

15.02.2022 15:20, aktual.: 15.02.2022 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki w walentynki opublikował na Instagramie zdjęcie z tajemniczą kobietą. Internauci w komentarzach pod postem zastanawiali się, czy to jego nowa dziewczyna, a przede wszystkim, czy jest znacznie młodsza od gwiazdora TVN.

Kuba Wojewódzki od lat uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Choć wielu nie odmawia mu charyzmy, to jednak sporo osób ma reaguje na niego dość alergicznie. W przypadku tego prezentera jak ulał pasuje stwierdzenie, że "albo się go kocha, albo nienawidzi". 

Mimo wszystko Wojewódzkiego ma sporą rzeszę fanów w sieci. Prezenter wykorzystuje ten fakt do cna – nierzadko wrzuca prowokacyjne zdjęcia na Instagram, które zbierają mnóstwo komentarzy. Tak było chociażby przy starej fotografii, na której pozował w otoczeniu trzech półnagich kobiet na basenie.

W walentynki Wojewódzki pokazał fotkę, na której leży w łóżku z tajemniczą i skąpo ubraną kobietą. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim długie nogi wybranki serca gwiazdora TVN-u. "Spokojnych walentynek życzę" – napisał krótko.

Wciąż nie wiadomo, kim jest towarzyszka dziennikarza. On sam doskonale wie, że poprzez brak ujawnienia jej tożsamości tylko podgrzewa atmosferę wokół swojego nowego związku. A to sprawia, że mówi się o nim więcej.

Zdjęcie wywołało spore ożywienie wśród wielbicieli Wojewódzkiego. Jedna z internautek odniosła się do faktu, że para oglądała bajkę w telewizji. "Ile ona ma lat, że jej bajki w tv puszczasz…" - napisała.

Inni byli nie mniej złośliwi: "Viagra w płynie?" (nawiązanie do buteleczki ze zdjęcia – przyp. red.), "Kuba, a jak ty potem pozbywasz się tych wszystkich lasek, same wiedzą kiedy się odczepić, czy wyłączasz im prąd?". Gdy jeden fan poprosił, by pokazał im swoją dziewczynę, dziennikarz odparł, że "te czasy bezpowrotnie minęły". Z kolei w odpowiedzi na słowa o tym, że przy swojej partnerce ma krótkie nogi, Wojewódzki rzucił, że "przy Prokopie każdy jest krótki".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (489)
Zobacz także