Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": skrytykowany po ostatnim odcinku. Co odpowiedział?

Ostatni odcinek show Kuby Wojewódzkiego podzielił internautów. Jednym się podobał, inni zarzucili showmanowi niski poziom. Co im odpowiedział?

Share
"Kuba Wojewódzki": skrytykowany po ostatnim odcinku. Co odpowiedział?
Źródło: AKPA
dwhjdhx

Po odcinku, w którym wystąpili Lara Gessler i Piotr Stramowski, na profilach Wojewódzkiego w mediach społecznościowych pojawiło się sporo komentarzy internautów rozczarowanych poziomem programu. Widzowie zarzucają showmanowi, że zaprasza coraz mniej gwiazd, a więcej mało rozpoznawalnych ludzi, i co więcej, że jego rozmowy „obniżyły loty”. Swoją krytykę ostatnio postanowili wyrazić pod jego zdjęciem z planu.

- Kiedyś oglądałam z chęcią ten program, bo przychodziły do Ciebie gwiazdy, które miały coś ciekawego do powiedzenia, które naprawdę osiągnęły coś w życiu. Teraz kto przychodzi? Lara Gessler? Czym ona zasłynęła? Tylko tym, że jest córką znanej restauratorki? Ja jestem kuzynka aktora, więc może mnie też zaprosisz? Dno Kuba, dno. Sam doprowadzasz do tego, że spada Ci oglądalność i próbujesz się ratować jakimiś trikami z wodzianem albo ścianą selfie. Przykre... - napisała na Instagramie jedna z internautek (zachowano oryginalną pisownię).

dwhjdhx

- Nie oglądaj – rzucił krótko Wojewódzki.

- Ten program z sezonu na sezon jest coraz nudniejszy i jakiegolwiek próby uatrakcyjnienia go nie pomagją. Pomysł z nabijaniem się z najbardziej wieśniackiego selfie gościa jest po prostu słaby tym bardziej, że pokazywane zdjęcia nie są wcale śmieszne a co najgorsze nawet nie są selfie - skomentował z kolei użytkownik Facebooka.

I o ile zdania na temat odcinka były podzielone i znalazło się wiele pozytywnych komentarzy, tak reakcja showmana pozostawia lekki niesmak. A wy jak uważacie? Wojewódzki zareagował zbyt obcesowo? Mógł odpowiedzieć fance inaczej?

Zobacz także: Marcin Gortat o wizycie u Kuby Wojewódzkiego

dwhjdhx

Podziel się opinią

Share
dwhjdhx
dwhjdhx