Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki przyparty do muru. Wytłumaczy się z Kaczoruk i ojcostwa

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że w swoim programie zadaje gościom trudne i mocno krępujące pytania. Teraz jednak sam poczuje jak to jest być po drugiej stronie. Jak udało się dowiedzieć, TVN planuje emisję specjalnego odcinka, w której Wojewódzki zamieni się z zaproszonymi gwiazdami rolami i to oni mocno go przepytają!
Share
Kuba Wojewódzki
Kuba WojewódzkiŹródło: AKPA
d16utod

Z naszych informacji wynika, że stacja wyemituje dodatkowy odcinek "Kuby Wojewódzkiego" już 6 grudnia. Na kanapach zobaczymy większość celebrytów, którzy gościli już u gwiazdora w tym sezonie. Pojawią się m.in. Marcin Gortat, Agnieszka Chylińska czy Ewelina Lisowska i tym razem to oni będą zadawać pytania, Kuba zaś wcieli się w rolę przepytywanego.

Oczywiście ulubionym tematem była Renata Kaczoruk, ich domniemany ślub i plany tacierzyńskie Kuby. Nie było żadnej taryfy ulgowej - zdradza w rozmowie z WP osoba z produkcji show. Kuba na własnej skórze przekonał się, jak to jest być podstawionym pod ścianą i odpowiadać na często krępujące pytania. W takiej odsłonie jeszcze go nie widzieliśmy - dodaje nasze źródło.

Myślicie, że Kuba wykręci się od kontrowersyjnych pytań? A może w końcu szczerze odpowie na niektóre z nich?

Kadr z programu "Kuba Wojewódzki" TVN/x-news
Kadr z programu "Kuba Wojewódzki"Źródło: TVN/x-news
Kuba Wojewódzki ONS.pl
Kuba WojewódzkiŹródło: ONS.pl
d16utod

Podziel się opinią

Share
d16utod
d16utod