Marta Malikowska zwierzyła się Wojewódzkiemu. Sąsiedzi nasłali na nią policję

Marta Malikowska opowiedziała u Wojewódzkiego o tym, jak w mieszkaniu odwiedzili ją policjanci z wydziału antynarkotykowego
Marta Malikowska opowiedziała u Wojewódzkiego o tym, jak w mieszkaniu odwiedzili ją policjanci z wydziału antynarkotykowego
Źródło zdjęć: © TVN

18.05.2022 12:13, aktual.: 18.05.2022 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Malikowska zapadła widzom w pamięć m.in. za sprawą serialu "Skazana". W talk show Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o tym, jak sąsiedzi faktycznie wzięli ją za kryminalistkę, donosząc na nią na policję.

W ostatnim odcinku talk show Kuby Wojewódzkiego na słynnych kanapach zasiedli Szymon Marciniak, sędzia Ligi Mistrzów oraz aktorka Marta Malikowska. Ta ostatnia znana jest widzom TVN z takich seriali jak: "Chyłka. Inwigilacja", "Druga szansa", "Ślepnąć od świateł" czy "Skazana". W tej ostatniej produkcji, w której pojawia się m.in. u boku Agaty Kuleszy, Malikowska wciela się w niezwykle barwną postać "Kosy".

Grana przez nią bohaterka wcześnie popadła w konflikt z prawem. Za kratami odsiadywała długi wyrok za handel narkotykami, nie bez powodu budząc postrach wśród pozostałych osadzonych. Stąd też jej wymowny pseudonim - "Kosa". Jak się jednak okazuje, czasami wizerunek z serialu może rzutować, w tym wypadku negatywnie, na prawdziwe życie aktorów.

Marta Malikowska podzieliła się w programie Kuby Wojewódzkiego zabawną anegdotą. Jej sąsiedzi, podejrzewając ją o palenie marihuany, nasłali na nią policjantów z wydziału antynarkotykowego.

- Miałam wjazd policji i myślałam, że mam nowych sąsiadów, którzy naprawdę uważają, że jestem kryminalistką. Policjanci powiedzieli mi, że sąsiedzi twierdzą, iż palę marihuanę - wyznała aktorka. Tymczasem, jak stwierdziła, prawda była zupełnie inna. Źródłem specyficznego zapachu nie były jointy, a kadzidła, które Malikowska paliła wówczas w jednym, konkretnym celu.

- Moja córka miała anginę i przygotowywała się do premiery w Teatrze Studio, więc zastosowałam medycynę niekonwencjonalną. Byłam na akupunkturze i tam dostałam kadzidło, które specyficznie pachnie. Godzinę po: dzwonek i panowie przedstawiają się "Policja antynarkotykowa" - wspominała z rozbawieniem.

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także