Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": Magda Gessler "była mężczyzną w domu"

W programie "Kuba Wojewódzki" wystąpili restauratorka Magda Gessler i jej syn Tadeusz Mueller. Ona opowiedziała o życiowych zmianach, rodzinie, a on o psychologii, żywieniu, relacjach z mamą oraz swoich psach. Było też pełno żartów.

Share
"Kuba Wojewódzki": Magda Gessler "była mężczyzną w domu"Źródło: East News, fot: VIPHOTO/East News
dxnc1om

"Kuba Wojewódzki": Tadeusz Mueller zrobił ocenę psychologiczną Wojewódzkiego

Syn Magdy Gessler swego czasu studiował psychologię, ale jej nie skończył. Mimo to pracował w zawodzie i pomagał osobom z autyzmem - Bardzo dużo pracowałem jako psycholog, dlatego, że zajmowałem się autystami, takimi autoagresywnymi. Nie oznacza to, że autyści są autoagresywni, tylko po prostu z takimi pracowałem - dojrzałymi, dorosłymi autystami. To była fenomenalna praca, która nauczyła mnie nie skupiać się na mnie, tylko na innych ludziach. Bardzo ważna lekcja życiowa, która trwała 3-4 lata - powiedział.

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański o spotkaniu z wilkiem: "To przeżycie z pogranicza życia i śmierci"

Kuba Wojewódzki jeszcze poprosił o zdiagnozowanie siebie. Odpowiedź mocno go zaskoczyła. - Trochę bipolar, że masz 2 bieguny osobowości, trochę taki paranoidalny - ocenił Mueller.

dxnc1om

W talk-show pojawił się ze swoimi psami adoptowanymi ze schroniska, Pepi i Kiki. Wspomniał, że bardzo uważa na ich dietę. Uznaje ją za klucz do szczęścia i dobrego wyglądu, jak u siebie i jego żony.

"Kuba Wojewódzki": Magda Gessler i jej relacje z synem

Tadeusz Mueller miał etap w życiu, kiedy to nie chciał przyznawać się, że Magda Gessler jest jego mamą. Wszystko przez jej wejście w świat biznesu i zażartą walkę o sukces. Nie miała przez to dla niego wystarczająco czasu. Dopiero po dłuższym czasie zaczęli się zaprzyjaźniać i docierało do niego, ile zawdzięcza mamie.

- Dzieci odzyskałam 10 lat temu, ale czasami można nie odzyskać ich wcale - uznała Gessler.

- To ja byłam mężczyzną w domu i to ja musiałam trzymać wszystko na moich plecach. Nie było żadnego pana, który przynosił pieniądze. Jedyną osobą, która miała wszystko na głowie, byłam ja. To nie było łatwe - dodała.

dxnc1om

"Kuba Wojewódzki": Magda Gessler narzeka, że Polacy "mają szare wnętrza"

Wojewódzki zapytał o jej dawne stwierdzenie, że czuje się bardziej Hiszpanką niż Polką. - Dziś jestem tak pół na pół. Nie znamy koloru, nie mamy odwagi noszenia kolorów. Kolor to jest Hiszpania. Malarstwo hiszpańskie należy do najlepszych, bo mają słońce, czyli widzą kolor. A my co robimy? Mamy szare chmury i szare wnętrza. Jesteśmy szarzy, bo się chowamy - stwierdziła.

Aby wnieść nieco owego koloru do programu, Gessler zatańczyła z Wojewódzkim i synem coś na kształt flamenco.

"Kuba Wojewódzki": Magda Gessler jest na etapie życia "dojrzałej gruszki"

Magda Gessler stwierdziła, że jest dziś na etapie życia "dojrzałej gruszki". - Jestem dojrzała, pachnąca. Nie jestem samotna, mam wspaniałą rodzinę, z której jestem dumna. Dzieci są dla mnie autorytetem - powiedziała.

- Jestem najsłodszą kobietą na świecie. Nigdy nie mówię "nie", nie kłócę się - stwierdziła.

dxnc1om
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxnc1om
dxnc1om