Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki całuje się z aktorem. Opublikował zdjęcie na Instagramie

We wtorkowym odcinku na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego zasiądą Maciej Stuhr oraz Agnieszka Więdłocha. Prowadzący program lubi budzić kontrowersje. Tak jest i tym razem. Na Instagramie wrzucił zdjęcie, jak całuje się z aktorem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Showman zapowiedział odcinek kontrowersyjnym ujęciem.
Showman zapowiedział odcinek kontrowersyjnym ujęciem.Źródło: screen TVN, Fot: screen tvn
d2e4868

Wojewódzki od lat prowadzi swój program. Pierwszy odcinek wyemitowano w.... 2002 roku. Mijają kolejne lata i nic nie wskazuje na to, żeby TVN zrezygnował z wieczornych rozmów showmana z gwiazdami.

Kuba Wojewódzki lubi wsadzać kij w mrowisko i też bardzo często wywołuje kontrowersje. Tym razem postanowił opublikować zdjęcie zapowiadające cotygodniowy program. Na fotce całuje się z Maciejem Stuhrem.

Nie trzeba było długo czekać na komentarze. Są te,w których fani się śmiali, inni nie kryli oburzenia i pytali: "Aż tak ci spadła oglądalność?".

d2e4868

Agnieszka Więdłocha oraz Maciej Stuhr pojawili się w programie Wojewódzkiego za sprawą premiery filmu "Planeta Singli 2", gdzie grają główne role.

Film opowiada historię Ani i Tomka, którzy przeżywają kryzys w związku. Komedie romantyczne w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Być może i ta produkcja podbije serca widzów.

Oglądacie program Kuby Wojewódzkiego?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2e4868

Podziel się opinią

Share
d2e4868
d2e4868