Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski nie wie, kim jest Paweł Domagała

W talk-show "Kuba Wojewódzki" gościem był Andrzej Grabowski. Aktor mówił o odchudzaniu, ludzkiej głupocie, swoim trzecim albumie i relacjach z Pawłem Domagałą. Stwierdził, że nie wie, kim on dla niego jest.

"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski nie wie, kim jest Paweł DomagałaŹródło: East News, fot: Mateusz Jagielski
d4ltd7p
d4ltd7p

"Kuba Wojewódzki". Andrzej Grabowski zrzucił wiele kilogramów

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kilogramów. Stało się to dzięki operacji zmniejszenia żołądka. Dodał też, że nie musiał przejść na dietę, choć podkreślał, że teraz mniej może zjeść. - Niejedną osobę nosiłem na karku. I to taką, która waży te 45 kilogramów.

Wojewódzki stwierdził. że wygląda jak "młody Bóg" i zapytał, czy dzięki mniejszej masie ciała ma powodzenie u kobiet. - Na mnie kobiety nie lecą. Mężczyźni też nie. Od razu ci to mówię, żebyś nie próbował - zażartował z prowadzącego.

Po temacie odchudzania Grabowski przyznał, że gdyby miał możliwość, to przez jakiś czas chciałby być kobietą. - Chciałbym przez tydzień lub dwa być kobietą. Chciałbym zaznać tego, co zaznają kobiety. Wiesz, o co mi chodzi - powiedział.

d4ltd7p

"Kuba Wojewódzki". Grabowski: "Najlepiej jest być głupim"

Wspomniał też o tym, co by robił jako Dalajlama. - Myślałbym. Pewnie inaczej, niż ja myślę. Jest pewnie dużo mądrzejszy ode mnie - stwierdził aktor. Jednak Wojewódzki skontrował starym cytatem Grabowskiego.
- "Najlepszym sposobem na życie jest głupota. Być głupim - nie ma nic lepszego." To trochę, jakbyś mi ukradł motto życiowe.
- Jeden z greckich filozofów powiedział “wiem, że nic nie wiem”. Najszczęśliwszy jest ten, który jest głupi, nie potrafi ocenić. Im więcej wiesz, tym wiesz więcej, że wiesz coraz mniej.

Potem odnieśli się do roli Ferdynanda Kiepskiego z serialu "Świat według Kiepskich" - prostego, głupiego człowieka. - Ja mam wrażenie, że pewna postać, z którą rozmawiam, ma tę tarczę zwaną głupotą i świetnie się nią posługuje. W swojej książce sam się przyznajesz, że jesteś błaznem dlatego, że się boisz samego siebie odkryć - zripostował Grabowski na stwierdzenie Wojewódzkiego. Prowadzący się z nim w pełni zgodził.

“Kuba Wojewódzki”. Grabowski o swojej nowej płycie

Grabowski wydał swój trzeci album "Pechy i Peszki". Jej premiera była 1 kwietnia.
- Nagrałeś wzruszającą płytę z wzruszającymi tekstami. Jest odbiorca w Polsce gotowy na taką estetykę w stylu Kabaretu Starszych Panów?
- Właśnie się okaże. Wydaje mi się, że jest, sądząc po liczbie wysłuchań na Youtube’ie.
Aktor zapowiedział, że nie planuje ruszyć w trasę koncertową, bo… nie zna tekstów na pamięć i twierdzi, że tak naprawdę nie potrafi śpiewać.

"Kuba Wojewódzki" Grabowski: "Nie wiem, kim jest dla mnie Paweł Domagała"

Paweł Domagała jest mężem córki aktora. Ten zaś nie potrafił określić, jak spowinowacony jest z muzykiem. Stwierdził, że cały czas mu się to myli. Ktoś z publiczności podpowiedział, że Grabowski jest dla artysty teściem. Wojewódzki nabijał się sytuacji i dopytywał, co aktor myśli o Domagale. Próbował też wmówić, że go irytował. - Chciałem mu sprawić przyjemność i nagrałem płytę, żeby posłuchał i sobie pomyślał, jak ja ładnie śpiewam - skwitował.

d4ltd7p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ltd7p