Trwa ładowanie...

"Kuba Wojewódzki": Alan Andersz po wypadku: "Rozumiem cierpienie innych"

W programie "Kuba Wojewódzki" pojawiło się aż trzech gości. Aleksandra Domańska opowiedziała o tym, jak to jest być starą panną. Alan Andersz przyznał, jak wielu przyjaciół stracił po operacji. Dawid Podsiadło opowiedział o najnowszej trasie koncertowej.

"Kuba Wojewódzki": Alan Andersz po wypadku: "Rozumiem cierpienie innych"Źródło: Instagram.com, fot: pudelek.pl
d4is0n8

"Kuba Wojewódzki": Aleksandra Domańska przyznała, że popłakała się po programie Wojewódzkiego z zeszłego roku

Aleksandra Domańska była gościem Kuby Wojewódzkiego w 2018 r. Przyznała, że po programie niepotrzebnie czytała negatywne komentarze o sobie. Powiedziała, że więcej nie popełni tego błędu. Ponadto oznajmiła, że jest dumna z tego, że pochodzi ze wsi. Kuba zapytał Olę o to, czy jest starą panną. Nie ma potrzeby być w związku na siłę - przyznała aktorka. - Witamy w TinderTV - śmiał się Kuba.

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Niecik pobił się z Alanem Anderszem. Wiemy o co poszło

"Kuba Wojewódzki". Aleksandra Domańska była na randce z Tindera

Randka okazała się jednak tylko jednorazowym spotkaniem. Ola pozdrowiła swojego niedoszłego partnera. Opowiedziała o podróży po krajach azjatyckich. Szczerze wypowiedziała się na temat palenia jointów organicznych, czym zachęciła Kubę do płynnego przejścia do roli aktorki w nowym filmie "(Nie)znajomi". Prowadzący próbował przypomnieć Oli, jakiego sms-a jej wysłał dzień po premierze. Niestety, aktorka nie pamiętała. Pomimo wszystko Kuba wręczył jej bukiet róży.

d4is0n8

"Kuba Wojewódzki". Alan Andersz zrobił karierę przez łóżko... szpitalne

Kuba Wojewódzki próbował wyciągnąć z Alana Andersza informacje na temat jego obecnej partnerki, ale aktor nie zamierzał ulec. Okazało się, że na planie serialu "39 i pół tygodnia" dostał pseudonim "strażnik prawdy". Wojewódzki zauważył, że Alan ma tatuaż Batmana na kostce. - Zrobiłem go po wypadku, tak jak wiele innych tatuaży - przyznał szczerze Andersz. Następnie nawiązał do operacji - Widziałem wiele cierpienia. Nie dziwię się, że ludzie płaczą na filmach hollywoodzkich. Aktorzy tam nie udają, tylko grają!

"Kuba Wojewódzki". Alan Andersz czuje się wyjątkowo

Alan Andersz przyznał, że stara się pomagać innym. Piszą do niego osoby po wypadkach, a także ich bliscy. Aktor stara się ich rozumieć i odpowiadać na wiadomości. - Bardzo dużo ludzi odeszło ode mnie po wypadku - wzruszony Alan był szczery jak nigdy. Ja lubię problemy - dodał ku zaskoczeniu Kuby, który go nie rozumiał.

"Kuba Wojewódzki". Dawid Podsiadło bał się zagrać na PGE

Dawid Podsiadło przyszedł do programu jako koproducent filmu "(Nie)znajomi". Nie chciał zdradzić Kubie, ile pieniędzy zainwestował w produkcję. Ponadto wypowiedział się na temat koncertu z Taco Hemingwayem. - Nie wyobrażam sobie tego! - jak wiemy, koncert okazał się sukcesem! Dawid opowiedział również o nowej trasie koncertowej "Leśna muzyka", która rozpocznie się na początku 2020 r.

d4is0n8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4is0n8