Trwa ładowanie...

Kuba Strzyczkowski nowym dyrektorem Trójki. Stały słuchacz już to przewidział!

Stery Trójki przejął Kuba Strzyczkowski, ceniony przez słuchaczy dziennikarz, a prywatnie, o czym doskonale wiedzą jego fani, także zapalony żeglarz. Choć informacja o awansie redaktora pojawiła się dopiero dziś, jeden z słuchaczy już jakiś czas temu proponował to na antenie!

Kuba Strzyczkowski pracuje w Trójce od 1990 rokuKuba Strzyczkowski pracuje w Trójce od 1990 rokuŹródło: East News, fot: East News
dn9bovd
dn9bovd

Stało się to, na co wielu rozwścieczonych aferą Trójki fanów czekało od dawna. Skompromitowany decyzjami wokół Listy Przebojów Tomasz Kowalczewski stracił stanowisko dyrektora Programu Trzeciego. Stery Trójki przejął Kuba Strzyczkowski, jeden z ostatnich rozpoznawalnych dziennikarzy tej stacji i zarazem jeden z najbardziej charakterystycznych głosów anteny. Czy uda mu się zrealizować karkołomne zadanie uratowania Trójki, a raczej tego, co jeszcze z niej pozostało? Czas pokaże.

Ciekawostką jest jednak, że w ubiegłym tygodniu, kiedy telefony do Trójki wprost się urywały, jeden z zatroskanych słuchaczy życzył na antenie Strzyczkowskiemu, by ten został dyrektorem i ogarnął chaos, jak panuje na Myśliwieckiej. Najwyraźniej włodarze Polskiego Radia także uznali to za dobry pomysł. Teraz nie można już im zarzucić, że ignorują głosy słuchaczy.

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

dn9bovd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn9bovd