Trwa ładowanie...

Księżna Meghan odegrała już rolę życia. Na powrót do kariery aktorskiej jest raczej za późno

Księżna Meghan i książę Harry wywołali prawdziwą burzę, ogłaszając niespodziewanie, że nie chcą być dłużej częścią rodziny królewskiej. Jednocześnie podkreślili, że od tej pory będą starali się być niezależni finansowo. Czy to oznacza, że Meghan wróci do pracy w branży filmowej? W serialu "W garniturach" nie ma już dla niej miejsca.

Księżna Meghan odegrała już rolę życia. Na powrót do kariery aktorskiej jest raczej za późnoŹródło: East News
d3r35zz
d3r35zz

- Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - napisali w swoim oświadczeniu księżna Meghan i książę Harry.

To jedno zdanie zelektryzowało fanów rodziny królewskiej oraz specjalistów od tematyki dworskiej. W tej formie może oznaczać wszystko, choć dla zwykłego człowieka termin "niezależność finansowa" wiąże się najczęściej z odcięciem pępowiny i rozpoczęciem pracy. O ile dla Harry'ego zawodem jest "bycie księciem", to już dla dziewczyny z ludu, Meghan, praca to nie pierwszyzna.

Zanim Meghan trafiła na brytyjski dwór królewski i została księżną, parała się aktorstwem. Nie miała zbyt dużych sukcesów na koncie, ale wydawała się zadowolona z obranej drogi. Pierwszy raz na małym ekranie pojawiła się w 2002 roku w serialu "Szpital miejski", gdzie zagrała u boku własnego ojca (jeszcze wtedy rozmawiali ze sobą). Debiut filmowy zaliczyła w 2005 roku, występując u boku Ashtona Kutchera w "Zupełnie jak miłość". Potem były epizody w takich produkcjach jak "CSI: Kryminalne zagadki Miami" czy "90210".

Prawdziwy rozgłos i sława przyszły, gdy otrzymała propozycję jednej z głównych ról w serialu "W garniturach". Jej przygoda z produkcją zaczęła się w 2011 roku i pewnie trwałaby do dziś, gdyby nie książę Harry.

d3r35zz

Meghan wcieliła się w serialu w ambitną asystentkę w kancelarii prawniczej. Jej postać, Rachel Zane, marzy o wielkiej karierze, ale póki co musi zadowolić się parzeniem kawy i szukaniem odpowiednich dokumentów dla swoich bogatych szefów. Główny bohater serialu (w tej roli Patrick J. Adams) zakochuje się z wzajemnością w Rachel, ale ich miłość jest wystawiana co chwila na kolejne próby.

W 2017 roku, wraz z końcem 7 sezonu, produkcja poinformowała, że zarówno Meghan, jak i Patrick odchodzą z serialu. Stało się to zaraz po tym, jak świat obiegła informacja o zaręczynach księcia Harry'ego. Wiadomym było, że jego przyszła żona musi zrezygnować z dotychczasowej kariery zawodowej na rzecz obowiązków księżnej.

Co teraz, gdy oboje zrzekną się najprawdopodobniej tytułów i ruszą do normalnej pracy? Meghan nie może liczyć na powrót do serialu, który przyniósł jej popularność. Na początku 2019 roku twórcy zapowiedzieli bowiem, że dziewiąty sezon produkcji będzie ostatnim. Finałowy odcinek został wyemitowany 25 września 2019 roku.

Księżna Sussex z pewnością może teraz liczyć na znacznie większe wzięcie w Hollywood niż za czasów, gdy faktycznie o to zabiegała. Po cichu liczymy jednak na to, że ma na siebie inny plan, bo talentem aktorskim nigdy nie grzeszyła. Kariera w branży filmowej na pewno nie da jej również tego, o czym tak marzyła na królewskim dworze, czyli spokoju i prywatności. Zresztą, rolę życia - zbuntowanego Kopciuszka, już odegrała. Więcej nikt się nie nabierze.

d3r35zz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r35zz