Seriale zagraniczne"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?
Źródło zdjęć: © East News

11.07.2019 10:59, aktual.: 11.07.2019 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle, zanim została żoną księcia Harry’ego, występowała w serialu "The Suits". Czy istnieje szansa, żeby księżna Sussex wróciła do kariery aktorskiej?

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

"The Suits" to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. W produkcji o życiu prawników przez pewien czas występowała Meghan Markle. Jednak poślubienie księcia Harry’ego oraz wejście do rodziny królewskiej zmusiło ją do rezygnacji z kariery aktorskiej.

W "The Suits" Markle odgrywała rolę Rachel Elizabeth Zane. Jej bohaterka wraz z serialowym mężem Mikiem przeprowadzili się do Seattle zaraz po ślubie. Był to pretekst do odsunięcia ich wątku, jednak samej postaci odgrywanej przez Meghan nie uśmiercono.

Fani serialu wciąż zastanawiają się, czy Markle kiedykolwiek pojawi się jeszcze na planie filmowym. Pomimo doniesień o rzekomym powrocie do kolejnych odcinków, informacje prawdopodobnie są nieprawdziwe i służyły tylko promocji.

- Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w całej historii telewizji - mówił przedstawiciel firmy NBC Universal.

Jednak czy Meghan Markle byłaby w stanie pogodzić obowiązki członkini rodziny królewskiej ze wznowioną karierą aktorską?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także