ycipk-2uuak5

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

Meghan Markle, zanim została żoną księcia Harry’ego, występowała w serialu "The Suits". Czy istnieje szansa, żeby księżna Sussex wróciła do kariery aktorskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?
"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu? (East News)
ycipk-2uuak5

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

"The Suits" to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. W produkcji o życiu prawników przez pewien czas występowała Meghan Markle. Jednak poślubienie księcia Harry’ego oraz wejście do rodziny królewskiej zmusiło ją do rezygnacji z kariery aktorskiej.

W "The Suits" Markle odgrywała rolę Rachel Elizabeth Zane. Jej bohaterka wraz z serialowym mężem Mikiem przeprowadzili się do Seattle zaraz po ślubie. Był to pretekst do odsunięcia ich wątku, jednak samej postaci odgrywanej przez Meghan nie uśmiercono.

ycipk-2uuak5

Fani serialu wciąż zastanawiają się, czy Markle kiedykolwiek pojawi się jeszcze na planie filmowym. Pomimo doniesień o rzekomym powrocie do kolejnych odcinków, informacje prawdopodobnie są nieprawdziwe i służyły tylko promocji.

- Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w całej historii telewizji - mówił przedstawiciel firmy NBC Universal.

Jednak czy Meghan Markle byłaby w stanie pogodzić obowiązki członkini rodziny królewskiej ze wznowioną karierą aktorską?

ycipk-2uuak5
ycipk-2uuak5
ycipk-2uuak5