Trwa ładowanie...
d48ezvg

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

Meghan Markle, zanim została żoną księcia Harry’ego, występowała w serialu "The Suits". Czy istnieje szansa, żeby księżna Sussex wróciła do kariery aktorskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?
"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu? (East News)
d48ezvg

"The Suits": Meghan Markle powróci do serialu?

"The Suits" to jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. W produkcji o życiu prawników przez pewien czas występowała Meghan Markle. Jednak poślubienie księcia Harry’ego oraz wejście do rodziny królewskiej zmusiło ją do rezygnacji z kariery aktorskiej.

W "The Suits" Markle odgrywała rolę Rachel Elizabeth Zane. Jej bohaterka wraz z serialowym mężem Mikiem przeprowadzili się do Seattle zaraz po ślubie. Był to pretekst do odsunięcia ich wątku, jednak samej postaci odgrywanej przez Meghan nie uśmiercono.

d48ezvg

Fani serialu wciąż zastanawiają się, czy Markle kiedykolwiek pojawi się jeszcze na planie filmowym. Pomimo doniesień o rzekomym powrocie do kolejnych odcinków, informacje prawdopodobnie są nieprawdziwe i służyły tylko promocji.

- Ostateczna kwota nie została jeszcze ustalona, ale negocjacje zostaną rozpoczęte w bardzo bliskiej przyszłości. Słyszałem o sumach od dwóch do sześciu milionów dolarów. Brzmi to niezwykle, ale byłby to jeden z najlepszych deali marketingowych w całej historii telewizji - mówił przedstawiciel firmy NBC Universal.

Jednak czy Meghan Markle byłaby w stanie pogodzić obowiązki członkini rodziny królewskiej ze wznowioną karierą aktorską?

d48ezvg

Podziel się opinią

Share
d48ezvg
d48ezvg