Trwa ładowanie...

Krzysztof Ziemiec odpowiada na hejt Korwin-Piotrowskiej: "Pani żyje z wyśmiewania innych"

Dziennikarka zarzuciła prowadzącemu "Wiadomości", że ten "zeszmacił się publicznie". Teraz Ziemiec, nie przebierając w słowach, postanowił odpowiedzieć na jej zarzuty.

Krzysztof Ziemiec odpowiada na hejt Korwin-Piotrowskiej: "Pani żyje z wyśmiewania innych"Źródło: ONS.pl
duxhbdn
duxhbdn

W ostatnim wydaniu "Wiadomości" zaprezentowano materiał podsumowujący tegoroczny festiwal Przystanek Woodstock. Redakcja zainspirowała się tekstem opublikowanym w jednym z brytyjskich dzienników. Gdy Krzysztof Ziemiec zapowiadał materiał, na tzw. belce u dołu ekranu pojawił się napis: "Najbardziej obskurny festiwal świata". W internecie od razu pojawiła się fala krytycznych komentarzy. Głos w ostrej dyskusji zabrało kilku polskich dziennikarzy i gwiazdy. Wśród nich znalazła się też Karolina Korwin-Piotrowska.

Krzysztof Ziemiec postanowił odpowiedzieć dziennikarce na zarzuty. Nie przebierając w słowach, wytknął Korwin-Piotrowskiej, że "żyje z wyśmiewania innych" i powinna pomyśleć, zanim skomentuje coś, czego nie widziała.

Przypomnijmy, że Krzysztof Ziemiec zapowiedział kontrowersyjny materiał "Wiadomościach" tymi słowami:

duxhbdn

- Festiwal Woodstock "najbardziej obskurnym festiwalem świata". To nie opinia kogoś niechętnego, tylko dosłowne tłumaczenie tytułu jednej z brytyjskich gazet. Tak o zakończonej niedawno w Kostrzynie nad Odrą imprezie pisze "Daily Star". Ale festiwal, który przyciąga tłumy młodych ludzi, wiele kontrowersji budzi także w Polsce.

W materiale pokazano, że lubuska policja miała w czasie festiwalu dużo pracy. Odnotowano 153 przestępstwa (głównie związane z narkotykami) oraz 367 wykroczeń. Podkreślono, że teren, na którym odbywała się impreza, zamienił się w pobojowisko zasypane górą śmieci. Dodano także, że uczestnicy za nic mieli sobie porządek i z lubością zażywali kąpieli błotnych. Na koniec reporter zaznaczył, że na festiwalu pojawili się politycy Platformy Obywatelskiej, którzy nie powinni agitować w czasie tego typu imprez masowych. Po emisji tego materiału wielu internautów zarzuciło Wiadomościom" stronniczość i manipulację.

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska: "Niektóre gwiazdy zaangażowane w antyrządowe protesty straciły fanów"

duxhbdn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duxhbdn