PublicystykaKuba Wojewódzki dopiekł Krzysztofowi Ziemcowi. "Wy***b telewizor przez okno"

Kuba Wojewódzki dopiekł Krzysztofowi Ziemcowi. "Wy***b telewizor przez okno"

Kuba Wojewódzki dopiekł Krzysztofowi Ziemcowi. "Wy***b telewizor przez okno"
Źródło zdjęć: © PAP

09.08.2017 13:37, aktual.: 09.08.2017 14:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samozwańczy król TVN-u postanowił skomentować materiał "Wiadomości" na temat Woodstocku. Do sprawy odnieśli się również inni dziennikarze, którzy nie zostawiają na TVP i Krzysztofie Ziemcu suchej nitki.

W ostatnim wydaniu "Wiadomości" zaprezentowano materiał podsumowujący tegoroczny festiwal Przystanek Woodstock. Redakcja zainspirowała się tekstem opublikowanym w jednym z brytyjskich dzienników. Gdy Krzysztof Ziemiec zapowiadał materiał, na tzw. belce u dołu ekranu pojawił się napis: "Najbardziej obskurny festiwal świata". W internecie od razu pojawiła się fala krytycznych komentarzy. Głos w ostrej dyskusji zabrało kilku polskich dziennikarzy. Wśród nich także gwiazdy m.in. Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki. Ten drugi na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie tylnej szyby samochodu, na której widnieje naklejka z wymownym napisem: "Wy...b telewizor przez okno".

Karolina Korwin-Piotrowska również nie pozostała obojętna na to, co pokazała Telewizja Polska. Nazwała zachowanie Ziemca wprost i bez ogródek: "zeszmaceniem".

Do sprawy odniosła się także Hanna Lis, która przez kilkanaście lat związana była z Telewizją Polską. Była prowadząca "Panoramę" wytknęła TVP niedokładne tłumaczenie tekstu, którym zainspirowała się redakcja "Wiadomości".

Tomasz Lis, Bartosz Węglarczyk, były dziennikarz Jakub Urbański i publicysta Przemysław Szubartowicz również postanowili włączyć się do zagorzałej dyskusji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (916)
Zobacz także