Trwa ładowanie...

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprasza Paulinę. Musiał jej nieźle podpaść

Na samym początku nikt nie dawał im szans. Oni sami nie wierzyli, że ślub przed kamerami może zwiastować coś, co przetrwa. Okazało się, że jako jedyni podjęli próbę i trwają w relacji rozpoczętej w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" do dziś. Nie jest jednak kolorowo.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprasza Paulinę. Musiał jej nieźle podpaśćŹródło: Facebook.com
d1f5af2

Jakiś czas temu krążyła plotka o tym, że pojawił się kryzys małżeński. Teraz Krzysiek na Instagramie postanowił wytłumaczyć się ze swojego zachowania względem Pauliny.

"Przepraszam Cię Moja droga żono Paulino" – zaczął patetycznie. W dość długim wpisie tłumaczył się ze słów, które uraziły jego małżonkę. Z tego, co można wywnioskować, Paulina nie do końca odnalazła się wśród znajomych uczestnika show. "Ostrzegałaś przed fałszem i nieuczciwością życia codziennego wśród znajomych. Jest mi również przykro za ich niechwiejne zachowanie względem Ciebie i naszego małżeństwa, które jako jedyne przetrwało po programie, w którym wzięliśmy udział" – tłumaczył.

"Rozumiem, że czułaś się sfrustrowana, zdenerwowana, zaniepokojona i upokorzyło to twoją wspaniałą osobę, którą jesteś. Zachowałem się nieodpowiedzialnie, niedorzecznie, nietrzeźwo myśląc i wystawiając nasze małżeństwo na próbę przy okazji zawiodłem twoje zaufanie przed szerszą publiką. Zależy mi na naszej relacji jak i też małżeństwie przez które powinniśmy brnąć oboje trzymając się mocno za dłonie na dobre i złe" – zakończył wpis.

d1f5af2

Przypomnijmy, ze Krzysiek i Paulina byli dość wybuchowym połączeniem. On szalony, ona poukładana i spokojna. Dochodziło bardzo często do starć i kłótni. Z tego, co widać, wciąż tak jest.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1f5af2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1f5af2
d1f5af2