Trwa ładowanie...

Krzysiek i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyjaźnią się. Imprezują też z innym uczestnikiem programu. Poznajecie?

Krzysztof Zrobek oraz Marcin Wichrowski brali udział w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że panowie znaleźli nić porozumienia i utrzymują dobre relacje po zakończeniu programu. Jeden z nich pochwalił się zdjęciem na Instagramie ze spotkania. Znalazł się tam ktoś jeszcze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Krzysiek i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyjaźnią się. Imprezują też z innym uczestnikiem programu. Poznajecie?Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d11x56n
d11x56n

Przez wszystkie odcinki hitowej produkcji TVN mogliśmy obserwować, jak zachowują się uczestnicy, którzy na wizji zostali połączeni przez programowych ekspertów w małżeństwa. Po zakończeniu programu przetrwało tylko jedno, które wydawało się najmniej dobrane. Dziś Paulina i Krzysiek tworzą szczęśliwą parę.

Okazuje się, że program nie tylko połączył uczestników w małżeństwa. Panowie, którzy brali udział w eksperymencie, dziś są przyjaciółmi. Chodzi o Krzyśka i Marcina. Krzysztof na swoim Instagramie wrzucił ostatnio zdjęcie ze spotkania ze znajomymi.

d11x56n

"Lecimy nie śpimy" – napisał pod zdjęciem.

Na fotce widać Marcina, ale również… uczestnika pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jest to Jacek Wojciechowski, któremu także się nie powiodło, a o rozwodzie zadecydowała jego ówczesna partnerka, Natalia Kobiela.

Oglądaliście show?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d11x56n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11x56n