Kryzys niszczy ramowkę TVN

Kryzys niszczy ramowkę TVN

20.05.2009 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVN coraz mocniej odczuwa skutki kryzysu gospodarczego. W związku ze złą sytuacją na rynku reklamowym stacja zdecydowała o wcześniejszym rozpoczęciu sezonu powtórkowego. Nowe odcinki programów i seriali będą emitowane tylko do końca maja.

W ubiegłym tygodniu stacja zakończyła emisję "Tańca z gwiazdami" oraz "Teraz albo nigdy!". W najbliższą sobotę widzowie zobaczą ostatni odcinek "Niani", zaś w poniedziałek "Szymon Majewski Show". We wtorek, 26 maja, widzowie pożegnają się z "39 i pół" oraz programem "Kuba Wojewódzki". Z kolei 28 maja z anteny na trzy miesiące zejdzie serial "Na Wspólnej" (powtórki będą nadawane w TVN7), zaś 29 maja "BrzydUla".

Od czerwca z ramówki znikną nowe odcinki "Milionerów", "Rozmów w toku" czy "W11". TVN likwiduje także pasma publicystyczne. Na okres letni znikają "Kawa na ławę", "Teraz My", "Superwizjer", przerwę ma mieć "Uwaga". Zmiany czekają widzów także o poranku, w połowie czerwca z ramówki spadnie "Dzień dobry TVN".

Stacja wypełni ramówkę powtórkami, filmami oraz serialami zagranicznymi takimi jak "Agenci NCIS" (niedziele 21.45), "Bez śladu"(wtorki 20.50), "Detektyw Monk" (poniedziałki 20.50), "Eleventh Hour"(wtorki 21.45) czy "Przyjaciele" (poniedziałek - piątek 15.20). Wśród polskich premier poza "Faktami", "Sportem" i "Pogodą" - "Co za tydzień", "Projekt plaża" oraz programy interaktywne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także